Pół naga Doda zachwyca wysportowanym ciałem

Gwiazda odpoczywa na plaży i chwali się wyśmienitą sylwetką


2021.02.08

opublikował:

Pół naga Doda zachwyca wysportowanym ciałem

Foto: instagram.com/dodaqueen/

Dorota „Doda” Rabczewska podzieliła się na swoim Instagramie nagraniem oraz fotkami ze swoich wakacji. Przy okazji pochwaliła się także nienaganną sylwetką. Gwiazda jakiś czas temu zmieniła swój tryb życia. Bardzo intensywnie trenowała, a teraz widać efekty włożonego w ćwiczenia wysiłku. Na nagraniu zobaczymy jak Doda, w zwolnionym tempie i przy rytmie muzyki z kultowego serialu „Słoneczny patrol” biegnie po plaży. Trzeba przyznać, że niejedna hollywoodzka gwiazda mogłaby pozazdrościć polskiej wokalistce takiej sylwetki. Na dodanych do postu fotkach natomiast możemy zobaczyć Dodę w bikini odpoczywająca na leżakach przy plaży oraz pozującą z przyjaciółkami.

SPRAWDŹ TAKŻE: Doda: “Wszyscy jesteśmy na serio poważnie uzależnieni i opętani”

Doda podzieliła się niedawno anegdotą ze swoimi fanami. Podczas spontanicznego live’a na swoim Instagramie Doda opowiedziała o muzyce do filmu „Dziewczyny z Dubaju”, którego jest producentką. Jak się okazuje, polskie hity sprzed lat bywają wyceniane wyżej niż przeboje gwiazd międzynarodowych.

A propos muzyki do mojego filmu, mam śmieszną anegdotę. Powiem wam, jak pazerność gubi. Miałam taki pomysł, żeby w filmie użyć największych hitów z lat, w których film się toczy, czyli z 2000-2005-2010. Tak, żeby muzyka naprowadzała na to jakie to były czasy. Znalazłam więc mega hity światowe. Zadzwoniliśmy do 50 Centa – dostaliśmy prawa do wykorzystania muzyki za 15 tysięcy dolarów. Potem ktoś wpadł na pomysł, żeby może wykorzystać „Kobiety są gorące”, zadzwoniliśmy do KASY (chodzi oczywiście o Norbiego nie KASĘ przyp. red), on krzyknął nam 80 tysięcy złotych. Mówię, stary, to ja już wolę mieć dwóch 50 Centów – kończy anegdotę Doda.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This