Połączone siły Deftones, Toola i Linkin Park – Mike Shinoda prezentuje remix utworu z „White Pony”


2020.11.13

opublikował:

Połączone siły Deftones, Toola i Linkin Park – Mike Shinoda prezentuje remix utworu z „White Pony”

foto: mat. pras.

Fani Deftones mają w tym roku wyjątkowo dużo powodów do zadowolenia. Zespół wydał kapitalny album „Ohms”, a na końcówkę roku szykuje także wyjątkową reedycję „White Pony”. Wydawnictwo zostanie wzbogacone o dodatkowy album „Black Stallion”, na którym znajdą się remiksy utworów, za przygotowanie których odpowiadają m.in. Robert Smith, DJ Shadow, Squarepusher, Clams Cassino, Purity Ring czy Mike Shinoda. Dwa tygodnie temu w sieci pojawił się pierwszy singiel – „Knife Prty” w interpretacji Purity Ring, teraz dostajemy drugi – „Passenger” w wersji Mike’a Shinody z Linkin Park. W oryginalnej wersji Chino Moreno gościnnie wspierał wokalista Toola Maynard James Keenan i jego głosu nie brakuje oczywiście także w remiksie.

Reedycja „White Pony” oraz „Black Stallion” trafią do serwisów streamingowych już 11 grudnia. Na wydanie fizyczne poczekamy jednak do 2021 – wersja deluxe ukaże się w lutym, standardowe pojawi się na rynku dopiero w kwietniu.

Deftones mieli być gwiazdami tegorocznego Metal Hammer Festivalu. Niestety, z racji na pandemię koronawirusa imprezę przeniesiono na 26 czerwca 2021. Zespół z Sacramento potwierdził już swój udział w festiwalu w jego nowym terminie.

Polecane


Share This