Pol’and’Rock Festival 2019 – nowa gwiazda dołącza do składu


2019.02.25

opublikował:

Pol’and’Rock Festival 2019 – nowa gwiazda dołącza do składu

fot. Stanisław Wadas / WOŚP

WOŚP ściąga na Pol’and’Rock Festival zagraniczne gwiazdy, ale nie zapomina także o naszych towarach eksportowych, zespołach z Polski, które z powodzeniem radzą sobie na światowych scenach. Do line-upu nadchodzącej edycji imprezy właśnie dołączyła metalowa formacja Decapitated, dla której będzie to trzecia wizyta na festiwalu funkcjonującym przez lata jako Przystanek Woodstock.

Założony w 1996 roku Decapitated przez lata budował reputację jednego z międzynarodowych liderów swojego gatunku. W ciągu swojej ponad dwudziestoletniej kariery zespół wydał siedem albumów studyjnych, które są uważane za jedne z najbardziej wpływowych death-metalowych wydań XXI wieku. Dyskografię zespołu zamyka krążek „Anticult” z 2017 roku.

Kto jeszcze zagra na 25. Pol’and’Rock Festivalu?

Pol’and’Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego 25. edycja odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Skunk Anansie, Ziggy Marley, Avatar, Testament, Black Stone Cherry, Acid Drinkers i Decapitated.

Polecane

Share This