Pol’and’Rock Festival z nowymi gwiazdami w line-upie


2021.07.13

opublikował:

Pol’and’Rock Festival z nowymi gwiazdami w line-upie

fot. Szymon Aksienionek / WOŚP

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival coraz bliżej. WOŚP zaprasza w tym roku na teren lotniska Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim w dniach 29-31 lipca 2021. Z racji na pandemiczne ograniczenia na teren imprezy wejdzie w tym roku jedynie 20 tysięcy uczestników, pozostali będą mogli obejrzeć transmisje z koncertów i spotkań w ASP w sieci.

Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów dla wszystkich wkraczających się na teren festiwalu. Festiwal pozostaje wydarzeniem darmowym

Obecnie trwają prace na nowym line-up wydarzenia, a organizatorzy potwierdzają dostępność polskich i zagranicznych artystów. Dotychczas ogłoszono występy kapel Dżem, Kroke, Kapela ze Wsi Warszawa, Slift, Morgane Ji, Tides from Nebula, BOKKA, Jahcoustix, EABS, Łona/Webber & The Pimps, Raz Dwa Trzy, Pidżama Porno, Renata Przemyk, Kasia Kowalska i Dubioza Kolektiv. W gronie gości ASP znaleźli się Arek Jakubik, Elżbieta Dzikowska, Radek Kotarski, Andrzej Chyra, Przemek Kossakowski i ekipa „Down the road” oraz Łukasz Czepiela. Teraz organizatorzy podają kolejne nazwy, zdradzając, że na festiwalowych scenach wystąpią w tym roku Vavamuffin, Tabu, Łydka Grubasa oraz Kroke.

Polecane

Share This