Pol’and’Rock Festival z nowymi gwiazdami w line-upie


2021.06.22

opublikował:

Pol’and’Rock Festival z nowymi gwiazdami w line-upie

fot. WOŚP

Pol’and’Rock Festival coraz bliżej – tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 29-31 lipca na lotnisko Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim. Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów dla wszystkich wkraczających się na teren festiwalu. Festiwal pozostaje wydarzeniem darmowym.

WOŚP stopniowo ujawnia line-up festiwalu. Dotychczas dowiedzieliśmy się, że na Pol’and’Rocku wystąpią Dubioza Kolektiv, Dżem, Hańba!, Black River oraz Tides from Nebula, teraz dostajemy kolejne ogłoszenie. Organizatorzy zaprosili w tym roku do płotów Kasię Kowalską, Renatę Przemyk, a także Morgane Ji, artystkę łączącą ze sobą muzyczne gatunki wywodzące się z Afryki, Azji, Indii i Europy. Morgane to piosenkarka obdarzona wulkanicznym temperamentem, tworząca muzykę przeszytą wpływem jej wielokulturowego pochodzenia, a jednocześnie na wskroś nowoczesną i otwartą na eksperymenty.

Sprawdź także: WaluśKraksaKryzys: „Poczułem, że pora dojrzeć i przestać rozwalać wszystko naokoło”

Pol’and’Rock to oczywiście nie tylko koncerty, ale także ASP. W tym roku obok ogłoszonych wcześniej gości – Przemka Kossakowskiego i ekipy „Down the road”, Arka Jakubika, Łukasza Czepieli oraz Radka Kotarskiego pojawią się w niej Sylwia Gregorczyk-Abram i Michał Wawrykiewicz.

Polecane

Share This