Pol’and’Rock Online z nowymi gwiazdami w line-upie

WOŚP szykuje Najpiękniejszą Domówkę Świata.


2020.07.07

opublikował:

Pol’and’Rock Online z nowymi gwiazdami w line-upie

fot. Szymon Aksienionek / WOŚP

WOŚP nie zorganizuje w tym roku festiwalu w Kostrzynie, ale mimo to szykuje imprezę ze sporym rozmachem. Właśnie poznaliśmy kolejną trójkę wykonawców, których zobaczymy na Pol’and’Rock Festivalu Online. Do grona artystów, którzy wystąpią na transmitowanej na żywo Najpiękniejszej Domówce Świata, dołączyli Hunter, Poparzeni Kawą Trzy i Sidney Polak. Trzy kolejne kapele zostaną ogłoszone w czwartek podczas programu Domowa Orkiestra, który jest nadawany live z siedziby WOŚP.

26. edycja wydarzenia, która odbędzie się w terminie 30 lipca – 1 sierpnia 2020 roku, przybierze formę Najpiękniejszej Domówki Świata – festiwalu online, w czasie którego publiczności zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców, a w ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Dotychczas, wśród ogłoszonych zespołów znalazły si, między innymi happysad, Romantycy Lekkich Obyczajów, Majka Jeżowska, Kwiat Jabłoni, Raz Dwa Trzy, Pull the Wire, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, Renata Przemyk, Jelonek oraz Piotr Bukartyk. Gośćmi ASP będą bracia Sekielscy, Ewa Ewart, Janusz Gajos i Andrzej Mleczko.

Sprawdź też: Tom Meighan opuszcza Kasabian

Wydarzenie realizowane będzie w studiu telewizyjnym w Warszawie, na terenie którego powstanie specjalna przestrzeń z charakterystyczną dla Najpiękniejszego Festiwalu Świata scenografią.

Do Kostrzyna nad Odrą, gdzie wydarzenie odbywało się nieprzerwanie od 2004 roku, festiwal powróci za rok – 27. edycja Pol’and’Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku.

Polecane