Policja bierze się za Marilyna Masona. Śledczy przyjrzą się doniesieniom o maltretowanie


2021.02.19

opublikował:

Policja bierze się za Marilyna Masona. Śledczy przyjrzą się doniesieniom o maltretowanie

foto: mat. pras.

Marilyn Manson ma poważne kłopoty od kiedy kilka jego byłych partnerek oraz współpracowników oskarżyło go o znęcanie się psychiczne i fizyczne. Burza zaczęła się po tym jak na początku lutego była dziewczyna Mansona, aktorka Evan Rachel Wood, ujawniła, że była maltretowana przez muzyka. Lawina ruszyła i po niej kolejne cztery kobiety odważyły się opowiedzieć o swoich przejściach z artystą. Była stylistka artysty, Bailey Love, opowiedziała o tym jak muzyk zanosząc się od śmiechu trzymał broń przy jej skroni. Jenna Jamenson, gwiazda filmów dla dorosłych lat 90, miała romans z Marilynem Mansonem, ale ujawniła, że rozstała się z nim po tym, jak wyznał jej, że fantazjuje, żeby spalić ją żywcem. Niedawno do grona kobiet oskarżających Marilyna Mansona dołączyła aktora, którą znają fani m.in. „Gry o Tron” oraz „Supergril” – Esme Bianco. W wywiadzie dla The Cult opowiedziała o wstrząsających szczegółach relacji z muzykiem.Esme relacjonuje, że kolejne trzy dni spędziła w bieliźnie i bez pożywienia. Manson zamiast posiłków miał podawać jej kokainę. Aktorka mówi w rozmowie z The Cut, że Marilyn był wobec niej agresywny: przywiązywał ją kablami do klęcznika modlitewnego, biczował, a także dotykaj jej ran „elektryczną zabawką erotyczną”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zła sława działa na korzyść Marilyna Mansona

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Esmé Bianco (@esmebianco)

Teraz muzyk może mieć jeszcze większe kłopoty, ponieważ sprawą zainteresowali się śledczy. Pierwsze sprawie przyjrzy się służby federalne. FBI zawiadomiło w tej sprawie lokalne organy ścigania. Jak donoszą amerykańskie media, policja zebrała już zeznania od co najmniej jednej ofiary artysty, która przyznała mundurowym, że Marilyn Manson się nad nią znęcał. Śledczy mają wkrótce ustalić, czy zostanie wszczęte postępowanie karne przeciw muzykowi. Marilyn Manson zaprzeczył wszystkim oskarżeniom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marilyn Manson (@marilynmanson)

W związku z oskarżeniami kariera Mansona legła w gruzach. Wytwórnia Loma Vista zerwała kontrakt z Marilynem Mansonem. Na podobny krok zdecydowali się producenci dwóch seriali i nie zobaczymy go już w obsadzie „Amerykańskich bogów” oraz „Creepshow”. Marilyn Manson stracił także swojego wieloletniego managera – Tony Ciulla przekazał, że po 25 latach zakończył współpracę ze skutkiem natychmiastowym. Teraz, jeśli wszczęte zostanie postępowanie przeciw muzykowi, może on trafić nawet na kilka lat za kraty.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This