Polish hip-Hop Festival – czy tegoroczna edycja dojdzie do skutku?


2021.06.16

opublikował:

Polish hip-Hop Festival – czy tegoroczna edycja dojdzie do skutku?

fot. mat. pras.

Organizatorzy dużych imprez mają w tym roku spory problem. Obostrzenia nałożone na imprezy muzyczne przed rząd nie ułatwiają organizacji imprez masowych. Cześć organizatorów odwołuje wydarzenia, część zamienia je na dużo mniejsze, część zapowiada, że będzie wpuszczała na teren imprezy tylko osoby zaszczepione. A jak w tym roku będzie z największym festiwalem hip-hopowym w Polsce? Organizatorzy Polish Hip-Hop Festival wydali oświadczenie w tej sprawie:

Elooo, mamy świadomość, że czekaliście z niecierpliwością na informację czy Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w tym roku? Niestety, mamy dla Was bardzo przykrą informację. Z uwagi na wciąż utrzymujące się ograniczenia dla branży eventowej i jej niepewną przyszłość, tegoroczna edycja będzie musiała zostać przełożona na przyszły rok. Z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o przeniesieniu festiwalu na 11-13 sierpnia 2022 roku. Nie mieliśmy innego wyjścia. Uciążliwości jakich doświadczamy w związku z niejasnymi przepisami i utrzymywaniem organizatorów w wiecznej niepewności nie pozwalają nam na stworzenie wydarzenia, na które czekacie. Ciągle ograniczają nas paragrafy i nie pozwalają normalnie pracować. Nie chcemy dawać Wam mizernego substytutu festiwalu – nie wyobrażamy sobie też PLHHF w wersji „light”. Chcemy ofiarować Wam pełnowartościowe wydarzenie, na którym będziecie czuli się naprawdę wolni. Na pewno nie możemy Was przyjąć na wykastrowanym festiwalu – bez wypasionej strefy gastro, campu czy strefy chill. Festiwal zawsze tworzymy dla Was – nie dla marek czy korporacji, dlatego prosimy o cierpliwość, a w przyszłym roku ugościmy Was jak należy.

Wszystkie karnety jakie do tej pory zakupiliście pozostają ważne na następną edycje. W najbliższych dniach otrzymacie maila od bileterii, w którym będzie znajdowała się m.in. instrukcja zwrotu karnetu. Jednak gorąco zachęcamy Was do zatrzymania zakupionych przez Was biletów. To dzięki Wam jesteśmy najprężniej i najdynamiczniej rozwijającym się płockim festiwalem. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – PLHHF dopiero się rozkręca, a przyszłoroczna edycja wyrwie Was z butów – gwarantujemy. Mamy również ogromną nadzieję, że z częścią z Was spotkamy się jeszcze w tym roku we Wrocławiu na Lech Polish Hip-Hop Music Awards.
Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami i dla Was. Wspólnie przetrwamy ten trudny okres i w przyszłym roku zaistniejemy po raz kolejny na płockiej plaży ze zdwojoną siłą! Trzymajcie się ciepło. Widzimy się już wkrótce. Podaj dalej – czytamy na Facebooku imprezy.

Polecane

Share This