Polish Hip-Hop Festival z nowymi gwiazdami


2019.05.29

opublikował:

Polish Hip-Hop Festival z nowymi gwiazdami

fot. kadr z wideo

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop Festivalu pozostało już zaledwie dziewięć tygodni. Organizatorzy odsłanili dziś kolejne karty, przedstawiając nowe gwiazdy imprezy. Wiemy już, że do Płocka zawitają w tym roku m.in. Sokół, PRO8L3M, Paluch, Chillwagon, Kali, Sarius czy cały SBM Label ze swoim showcase’em. Zobaczcie, kto dołączył do nich teraz.

W dniach 1-3 sierpnia w Płocku zobaczymy solidną reprezentację JWP. Ero i Kosi będą promować swój nadchodzący album „Black Book”. Na scenie pojawi się także Łajzol, z którym Kosi współtworzy Jetlagz. Grupa zaprezentuje zarówno utwory z debiutu jak i planowanej na ten rok drugiej płyty.

Z nowym materiałem na Polish Hip-Hop Festival przyjedzie także donGURALesko. Premiera „Latających ryb” już 7 czerwca. Kolejnym ogłoszonym artystą jest Gedz, który pracuje nad następcą świetnie przyjętego „247365”. W line-upie płockiego festiwalu znaleźli się ponadto Tymek, Mobbyn, czyli Belmodno i GSP oraz Młody Dzban. Grono dzisiejszych ogłoszeń zamyka Bambax, jedna z najgorętszych ksywek na hiszpańskiej scenie i postać, która od kilku lat imponuje swoim unikatowym stylem. Rapuje i śpiewa, świetnie podąża za trendami, dla wielu jest już ikoną.

Trzecia pula biletów dostępna jest w cenie 140 zł. Warto się pospieszyć, ponieważ obecna partia wejściówek będzie dostępna do 31 maja lub do wyczerpania promocyjnej liczby karnetów.

Polecane

Share This