Polisz Pendrajw – pierwsza w Polsce muzyczna składanka na pendrive`ie


2010.11.16

opublikował:

Polisz Pendrajw – pierwsza w Polsce muzyczna składanka na pendrive`ie

Program 4 Polskiego Radia wydał POLISZ PENDRAJW – pierwszą w Polsce muzyczną składankę na pendrive`ie. Ekskluzywną kompilację będzie można wygrać na antenie Czwórki.

W listopadzie i grudniu radiowa Czwórka ma dla swoich słuchaczy wyjątkowy, funkcjonalny i atrakcyjny prezent – POLISZ PENDRAJW – designerskie, specjalnie na tę okazję zaprojektowane pendrive`y o pojemności 4 GB. W ich wnętrzu ukryto kilka niespodzianek, jednak najważniejszą z nich jest pierwsza muzyczna składanka Czwórki, prezentująca ostatnie dokonania polskich artystów, niekiedy debiutantów znanych z anteny Programu 4.

Zespoły, których utwory można znaleźć na POLISZ PENDRAJW to reprezentanci muzyki z playlisty Czwórki. Podstawą tego brzmienia są „cztery żywioły” – alt pop, urban, indie i taneczna elektronika, ale nie brakuje także i innych gatunków – drum’n’bassu, reggae, dancehallu, hip-hopu, rocka czy punka.


Wśród utworów zamieszczonych na pendrive`ie Czwórki znajdują się kompozycje artystów związanych z Programem 4 – Jr Stressa (audycja „Dancehall Masakrah”), Senk Że (Tomek Konca – cykl „Muzyczny Lunch” w „Czwartym wymiarze”, Duże Pe – „Cztery: Gramy!”), czy Rawskiego („Niedzielna Sesja”), który prezentuje najnowszy remix piosenki „Always Together” formacji Mosqitoo.

Tracklista:

1. Jr. Stress – Skip

2. Senk Że – Właściwe PI

3. The Cuts –Anastazja

4. Bruno Schulz – Laura

5. Bas Tajpan – Historia pewnego dębu

6. Abradab – Mamy królów na banknotach

7. Mosqitoo – Little Beat Rawski Remix – Always Together

8. We Call It A Sound – Coffee Break

9. Pezet – Dziś w moim mieście

10. Kawałek Kulki – Noc poza domem

Polecane

Share This