Polka chce zorganizować koncert ku pamięci Chestera Benningtona


2019.02.05

opublikował:

Polka chce zorganizować koncert ku pamięci Chestera Benningtona

fot. mat. pras.

20 Lipca 2017 roku świat obiegła smutna informacja o śmierci Chestera Benningtona, wokalisty zespołu Linkin Park. Trzy miesiące później zespół zorganizował koncert w hołdzie zmarłemu muzykowi. Na scenie pojawili się wówczas m.in. członkowie Korna, Avenged Sevenfold, System Of A Down czy blink-182. W serwisie Zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz organizacji podobnego koncertu w Polsce.

Skala polskiego przedsięwzięcia ma być oczywiście znacznie mniejsza, o czym świadczy choćby kwota, której zebranie założyła organizatorka. Katarzyna Walczak w ciągu 217 dni chce zebrać 70 tys. PLN. Na razie (wtorek, 10:00) na koncie akcji jest kwota 104 PLN.

Darmowy koncert miałby się odbyć w Krakowie, w programie ma się znaleźć 41 utworów Linkin Park (Chester zmarł w wieku 41 lat) zagranych przez cover band, projekcja teledysków. Organizatorka chce także rozdać uczestnikom kartki, na których ci będą mogli zapisać swoją wiadomość dla rodziny artysty. Katarzyna Walczak ma już dokładny program swojego koncertu, z którym możecie się zapoznać na stronie zbiórki. Czy uda się jej zrealizować koncert?

Polecane

Share This