Polsat zawiesza produkcję talent show „The Four. Bitwa o sławę”


2020.03.16

opublikował:

Polsat zawiesza produkcję talent show „The Four. Bitwa o sławę”

fot. mat. pras.

7 marca na antenie Polsatu zadebiutował nowy wokalny talent show „The Four. Bitwa o sławę”. W jury zasiadają Natalia Nykiel, Kuba Badach i Igor Herbut, zmagania prowadzi natomiast Natalia Szroeder. Niestety, już po drugim odcinku program znika z anteny. Władze stacji zdecydowały o przeniesieniu go na jesień. Powód? Zagrożenie zarażeniem koronawirusem.

W trosce o zdrowie twórców i uczestników show „The Four. Bitwa o sławę” podjęliśmy decyzję o zawieszeniu nagrań programu. Wkrótce podamy informację, kiedy wrócimy na antenę – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Nowy show w ramówce Polsatu jest polską wersją amerykańskiego formatu „The Four: Battle for Stardom”. Odcinki programu składają się z dwóch rund. Warunkiem przejścia do drugiej jest otrzymanie pozytywnych ocen od każdego z trójki jurorów. W drugiej rundzie wokalistki i wokaliści rywalizują z uczestnikiem tzw. „wielkiej czwórki”, w której znajdują się osoby wyłonione wcześniej przez jury, które walczą o pozostanie w projekcie. Na tym etapie to zgromadzona w studiu publiczność decyduje o tym, kto pozostanie w programie.

Polecane

Share This