Polscy fani dla Depeche Mode


2013.07.18

opublikował:

Polscy fani dla Depeche Mode

W związku ze zbliżającym się koncertem Depeche Mode na Stadionie Narodowym w Warszawie polscy fani planują przeprowadzić specjalnie przygotowane na tę okazję akcje podczas występu zespołu.

Welcome To Poland

Podczas utworu „Welcome To My World” rozpoczynającego koncert fani podnoszą do góry kartkę z napisem „Welcome To Poland”, czcionka odpowiada napisowi „Welcome To My World” wyświetlanemu w tym czasie na telebimach. Wzór kartki znajduje się pod tutaj . Należy go pobrać i wydrukować, a najlepiej rozdać sąsiadom w kolejce. Dziesiątki tysięcy powitalnych kartek stworzy niesamowity widok.

Looooove na „Should Be Higher”

Na sam koniec „Should Be Higher” Dave Gahan dotychczas z niewielkim skutkiem namawiał publikę do powtarzania po nim ostatniego słowa utworu – „Love”. Fani zdecydowali wyśpiewywać „Love” z całej siły, dzięki czemu cały stadion odniesie spektakularny efekt, jakiego do tej pory nie było.

Andy Fletcher

Po „Just Can`t Get Enough”, gdy Dave przedstawia Andy`ego Fletchera fani planują głośne skandowanie „Andy Fletcher” na znak szczególnych pozdrowień z Polski.

Zapalniczki w trakcie „Heaven” i „Home”

Tradycyjnie już planowane jest rozświetlenie płyty i trybun świecącymi punktami podczas „Home”. Tym razem dodatkowo fani stworzą gwiezdne niebo podczas utworu, który szczególnie na to zasługuje, czyli „Heaven”, by spektakularnie rozświetlić wnętrze stadionu.

W 2010 roku polskie akcje wywołały niesamowite wrażenie i zostały docenione na oficjalnej stronie Depeche Mode. I tym razem fani planują inicjatywy, które zaskoczą członków zespołu.

Jeśli zechcecie włączyć się do akcji, odwiedźcie stronę i  profil na Facebooku. Depeche Mode wystąpią na Stadionie Narodowym 25 lipca.

Polecane

Share This