Polscy muzycy typują wynik meczu Polska – Kolumbia


2018.06.24

opublikował:

Polscy muzycy typują wynik meczu Polska – Kolumbia

foto: Instagram / _rl9

Dzisiaj reprezentacja Polski gra piekielnie ważny mecz. Aby myśleć o awansie do kolejnej rundy nasi zawodnicy muszą pokonać bardzo mocną drużynę Kolumbii. Nie będzie łatwo, tym bardziej, że Kolumbijczycy również przegrali pierwsze spotkanie (1:2 z Japonią).

Kilka dni temu poprosiliśmy kilku artystów, żeby wytypowali wynik spotkania naszych piłkarzy z Senegalem (sprawdźcie, kto poprawnie wytypował wynik). Dzisiaj nasi muzycy starają się przewidzieć, jak potoczy się spotkanie z drużyną z Ameryki Południowej.

Bosski – 2:1 lub 0:2

Ważne, żeby mecz był tak fajny, jak spotkania Szwajcarii z Serbią albo Hiszpanii z Portugalią. To takie moje pobożne życzenie, tak jak i wszystkich Polaków. Biorąc pod uwagę presję i psychikę, nasi mogą nie wytrzymać i wtedy przegrają. Takie dwa scenariusze.

Red – 2:1

Pokazali, że potrafią. Z drugiej strony Kolumbia niczym mnie nie zaskoczyła. Jak Polska zagra tak, jak w eliminacjach, to wygra jedną bramką.

Marcin Ciurapiński (Big Day) – 2:1

2:1 dla Polski z czystego patriotymu.

Krzesimir Dębski – 1:1

Było za dużo hurraoptymizmu, a jest to bardzo niedobre, przez te nasze kompleksy. Za mało jest u nas drużyn, ludzi zajmujących się sportem. Potem są takie wyniki. Propaganda sukcesu. Życzę wszystkiego najlepszego naszym piłkarzom, ale będzie 1:1.

Hans (Luxtorpeda, Pięć Dwa) – 5:0

Przy pierwszym meczu typowałem 5:0. To jest takie myślenie życzeniowe, więc i teraz wysyłam pozytywne fluidy. Trzymam kciuki i życzę dużo sił.

Gedz – 2:1

Będzie 2:1 dla nas, chociaż ostatnio też tak typowałem i było zupełnie na odwrót. Myślę, że ostatnie 20 min meczu z Senegalem pokazały, że nasi potrafią się zmobilizować. Ciężko typować, bo całe te mistrzostwa, jeśli chodzi o wyniki, są wywrócone do góry nogami.

Pablopavo – 1:4

Wygra Kolumbia. To dużo lepsza drużyna od naszej.

Ifi Ude – 8:6

To będzie niesamowite spotkanie, pełne emocji. Na pewno fani oszaleją (śmiech).

Bartek Królik (Spoken Love, Łąki Łan, Sistars) – 1:0

1:0 dla naszych bez komentarza (śmiech)

Proceente – 3:0

Mam nadzieję, że Polska wygra w świetnym stylu po bardzo emocjonującym, ale jednostronnym meczu. Dziś w nocy przyśnił mi się wynik 3:0 dla Biało-Czerwonych, także liczę na wspaniałe gole Roberta Lewandowskiego i spółki.

Kuba Knap – 2:0

Obstawiam 2:0 dla nas, pobudkę Panowie zaliczyli solidną, a grać potrafią. Wiara mi nie odeszła, Polska na mistrza!

Polecane

Share This