Polscy muzycy typują wynik meczu Polska – Senegal!

Dzisiaj odbędzie się pierwszy mecz Polaków na tegorocznym mundialu. Jaki wynik typują nasi muzycy?


2018.06.19

opublikował:

Polscy muzycy typują wynik meczu Polska – Senegal!

foto: P. Tarasewiczfoto: P. Tarasewicz

Ten dzień to dzisiaj. Reprezentacja Polski dzisiaj rozegra swoje pierwsze spotkanie na tegorocznych mistrzostwach świata w Rosji! Naszym przeciwnikiem będzie reprezentacja Senegalu. Nie będzie łatwo, ponieważ Lwy Terangi to bardzo ciężki przeciwnik z wieloma gwiazdami wśród których najjaśniej świecą Sadio Mane z Liverpoolu i Kalidou Koulibaly z Napoli.

Poprosiliśmy kilku polskich muzyków o wytypowanie wyniku. Jak według nich skończy się dzisiejsze spotkanie?

Pezet – 2:1

– Wygramy 2:1, ale będzie ciężko, bo Senegalczycy są bardzo szybcy, zwłaszcza Sadio Mane. No, ale my mamy Lewandowskiego, Zielińskiego i Grosickiego, więc powinniśmy dać radę.

Bilon – 1:0

– Polska wygra, bo musi wygrać (śmiech). Wygramy 1:0.

Michał Urbaniak – 2:1

– Wygramy 2:1. Mamy kim strzelać, jest Lewandowski, który będzie bardzo ciężki do upilnowania. Mam nadzieję, że coś zdziałają Milik i Teodorczyk. Jest jeden wielki narodowy zryw! Musimy też uważać na ich napastników, zwłaszcza na Mane.

Red – 1:1

– Serce mówi, że wygra Polska, rozum podpowiada, że będzie remis. Dlaczego? Bo do tej pory ten mundial jest dziwny. Moja teoria z Euro sprzed dwóch lat się potwierdza: gracze z lepszych lig są po prostu zmęczeni na maksa, dlatego są takie dziwne mecze, nudne, a na koniec są dziwne rezultaty. Mam nadzieje ze Polska wygra jednym golem, ale rozum mi mówi ze będzie podział punktów. Tak bym postawił w Fortunie.

Ralph Kamiński – 2:0

– Mój typ to 2:0 – na dobry początek 🙂

Te-Tris – 3:2

– Nasza grupa to jedna z większych zagadek i każdy, kto chociaż trochę orientuje się w piłkarskich realiach, zdaje sobie sprawę, że łatwo na pewno nie będzie. Kadra Senegalu to w większości piłkarze, którzy szkoleni byli w Europie, a dziś grają w przynajmniej bardzo solidnych klubach na Starym Kontynencie, nie wspominając już nawet o gwiazdach pokroju Mane czy Koulibaly’ego. Obstawiam dużo bramek, bo obydwie drużyny mają ogrom jakości w ofensywie, ale regularnie zdarzają im się momenty dekoncentracji pod własną bramką. To będzie bardzo trudny pojedynek z przeciwnikiem, który jest szybki, wybiegany i piekielnie mocny fizycznie. Przy odpowiednim skupieniu naszą kadrę stać na pozytywny rezultat i dobre wejście w mundial. Czekam na to i kibicuję z całego serducha!

Oxon – 2:1

– Będzie 2:1 dla nas, ponieważ jestem optymistą (śmiech).

Czarny HiFi – 2:2

– Stawiam na 2:2. Będą momenty nerwowej gry i niefrasobliwości po obydwu stronach. Punkt zdobędziemy. Zwycięstw trzeba będzie szukać z Kolumbią i Japonią, drużynami, które chyba lepiej nam „leżą”.

Jarecki – 2:1

– Dwa dla nas za dobre przygotowanie i lepsze statystyki, jeden dla Senegalu za szybkość napastników. Może to być bardzo wyrównany pojedynek…

Kuba Knap – Polska wygra

– Rozjedziemy ich. Wierzę w zwycięstwo Polski, w każdego z naszych graczy z osobna i w zespół, bo jest to potrzebne nie tylko naszej kadrze, ale całemu narodowi. Będzie ciężko, ale czuję dobrego ducha nad tą drużyną. Skrzydeł nam trzeba i uśmiechu!

RDW – 3:1

– 3:1 dla nas. Mam nadzieję, że pokażemy to na co nas stać, a drużynę stać na wiele. Senegal to silny zespół, ale my słabi nie jesteśmy, dlatego liczę na zwycięstwo. Bramki: 2 Lewy i 1 ktoś z trójki Milik, Zieliński, Błaszczykowski, bo myślę że zagrają w tym meczu.

Muflon – 2:1

– Wiem, że „2:1 dla naszych” to klasyczny wynik, który podają babcie w sondach ulicznych, bo dla każdego coś, lecz na końcu nasi górą… Ale co zrobić, tak to widzę. Myślę, że wygramy, że mecz będzie dość wyrównany i że Senegal strzeli bramkę. 2:1 jak nic.

Kamel – 2:0

– Gdyby był to drugi bądź trzeci mecz Senegalu to w ciemno dawałbym “trójkę” dla nas, bo afrykańskie teamy mają to do siebie, że od drugiego, trzeciego meczu się dissują między sobą i wiadomo jak to się kończy. Rozsądek podpowiada, że “na tym etapie nie ma już słabych drużyn” i nakazuje typować 2:1 dla nas po cięzkim, fizycznym i niezbyt efektownym meczu. Jednakże serce (biało- czerwone, a jakże!) powtarza za Franciszkiem Smudą: “C*** grają – o*** ich!” obstawiając pewne 2:0.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Polecane