“Polska Ballada” Tymka na billboardach w Tokio


2021.03.22

opublikował:

“Polska Ballada” Tymka na billboardach w Tokio

Premiera jego najnowszego utworu odbyła się… w stolicy Japonii.

Teledysk utrzymany w klimacie cyberpunkowych produkcji anime z lat 90’ idealnie wpasował się w klimat jednego z najbardziej ruchliwych skrzyżowań na świecie – Shibuya Crossing. O całej akcji poinformował Krzysztof Gonciarz.

Wcześniej teledysk można było obejrzeć na billboardzie w centrum Warszawy. Niestandardowej promocji singla towarzyszył także limitowany drop ubrań i odpalenie specjalnego filtra na Instagramie.

Autorem klipu do “Polskiej Ballady” jest Ribowski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @ribowski

Tymek: „Chcą ode mnie Klubowe 2”. Artysta spełni życzenie fanów

Przed nami dziesięć numerów nawiązujących do platynowego krążka Tymka?

Sporo nowości dostarcza fanom w ostatnich dniach Tymek. Nie wszyscy zdążyli jeszcze ochłonąć po ubiegłotygodniowym singlu „Polska ballada”, a teraz artysta zaskakuje kolejnym. „Klubowe 2” to odpowiedź na zgłaszane przez fanów prośby o kontynuacje platynowego albumu „Klubowe”. „Chcą ode mnie Klubowe 2” – przyznaje w nowej piosence Tymek. Wygląda na to, że raper zamierza spełnić prośby fanów, ponieważ w opisie singla na YouTube deklaruje:

– W 2022 wydam 10 utworów KLUBOWYCH. Obiecuję.

Tymek wziął rodzimą scenę szturmem. Klip do jego wydanego w październiku 2018 roku singla „Język ciała” (promującego album „Klubowe” jest najpopularniejszym rapowym polskim klipem rapowym na YouTube. W ciągu 2,5 roku wideo wyświetlono ponad 137 mln razy. Zaledwie cztery polskie klipy przekroczyły barierę 100 milionów – jako pierwszy zrobił to Grubson ze swoim klasykiem „Na szczycie”, potem był Tymek, następnie Kaen z Wdową i Cheebą (singiel „Zbyt wiele”), a stosunkowo niedawno Quebonafide i ReTo z singlem „Half Dead”. Wiele wskazuje na to, że wkrótce Tymek będzie się cieszył z kolejnego stumilionowego wyniku. „Anioły i demony” z października 2019 mają już 96,3 mln.

Warto wspomnieć, że „Język ciała” to pierwszy polski singiel rapowy, który uzyskał status podwójnie diamentowej płyty. ZPAV poinformował o wyjątkowym osiągnięciu Tymka na początku tego roku.

Polecane

Share This