Polski koncert Disturbed odwołany

Live Nation opublikowało komunikat w sprawie występu.


2020.05.26

opublikował:

Polski koncert Disturbed odwołany

fot. Rafał Kudyba

Zaplanowany na 16 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie koncert Disturbed nie odbędzie się. Tę informację trudno uznać za zaskoczenie, ponieważ w dobie pandemii koronawirusa nie ma możliwości zorganizowania podobnego wydarzenia. Ważne w tym kontekście jest natomiast to, że grupa oraz organizator, czyli agencja Live Nation nie zdecydowali o przełożeniu występu na inny termin, a o odwołaniu go.

Informujemy, że koncert Disturbed, zaplanowany na 16 czerwca br, nie odbędzie się. Uważnie obserwujemy bezprecedensową sytuację i stało się jasne, że z powodu koniecznych środków ostrożności podjętych na całym świecie, koncert nie może się odbyć. Bileteria, za której pośrednictwem zakupiłeś bilet, skontaktuje się z tobą – informuje Live Nation Polska.

Grupa wyjaśnia na swoim facebookowym profilu, że czekała z podjęciem decyzji do samego końca, licząc na to, że obostrzenia dotyczące organizacji imprez masowych zostaną zniesione lub chociaż ograniczone. Niestety, na razie nie zanosi się na to, więc Disturbed odwołało występy w Gdańsku/Sopocie oraz niemieckim Hanowerze.

Tagi


Polecane

Share This