Polski rap zniknie ze sklepowych półek?


2019.08.15

opublikował:

Polski rap zniknie ze sklepowych półek?

foto: P. Tarasewicz

Borixon zdradził niedawno, że szykowana na ten rok płyta Chillwagonu nie trafi do szerokiej dystrybucji. Artysta zapowiedział „złoty drop”, czyli piętnastotysięczny nakład dostępny jedynie za pośrednictwem strony grupy. Kilka dni temu Malik Montana poinformował fanów, że jego niezatytułowana jeszcze płyta także ominie sklepy stacjonarne.

– Nie kupisz jej w Empiku czy innych marketach, pokazuję im środkowy palec i zarabiam ze swojej płyty tyle, ile uważam, że mi się należykomentuje Malik.

Teraz na podobny krok decyduje się kolejny raper cieszący się sporą popularnością – Kizo. Krążek „Złoto i biel” będzie dostępny jedynie na stronie artysty.

Pytacie o gadżety. Preorder to będzie sama płyta, ponieważ można to nazwać wersją kolekcjonerską. Wersja fizyczna będzie dostępna tylko w preorderze. W dniu premiery pojawia się cyfra i CD znika. Można powiedzieć, że to prezent dla najwierniejszych fanów, którzy chcieliby mieć wersję fizyczną tego krążka, bo później po prostu nigdzie jej nie będzie – zapowiada Kizo.

Przedsprzedaż „Złota i bieli” rusza 26 sierpnia. Premiera płyty została zaplanowana na październik.

Polecane

Share This