Pomagamy zrozumieć hip-hop – AdMa w nowym odcinku podcastu „Od Kimona do Maty”

2015 to był rok fenomenów - Taco, Quebo, pełna talentów IV edycja Młodych Wilków


2023.02.10

opublikował:

Pomagamy zrozumieć hip-hop – AdMa w nowym odcinku podcastu „Od Kimona do Maty”

Jaki jest rap lat 2012-2021? Niemożliwy do generalizowania. Inny niż wcześniej i to pod każdym względem – tempa, rytmu, wokali, treści, założeń, mentalności artystów, podejścia mediów. I dlatego fascynujący. W trzecim sezonie Marcin Flint z Kajetanem Szewczykiem oraz gośćmi zajmą się płytami tych, którzy znaleźli inspiracje gdzie indziej, niż dotychczas, zdobyli się na emocjonalny ekshibicjonizm bez precedensu, wzbogacili rap o modulowany śpiew oraz krzyk, posłali go w mrok i na parkiet, często zresztą jednocześnie. Taco Hemingway, Quebonafide, PRO8L3M, Bedoes, Szpaku i Mata. Sokół, Tede, Borixon, O.S.T.R., Ten Typ Mes i Paluch. Młodzi milionerzy namaszczeni na głosy generacji kontra weterani zmuszeni do zbudowania się na na nowo, a pomiędzy nimi szukające sobie miejsca, pomostowe pokolenie spóźnionych debiutów. Zapraszamy na wycieczkę z przewodnikami!

Co znajdziecie w nowym odcinku?

2015 to był rok fenomenów! Najpierw Taco Hemingway, sarkastyczny głos rozbawionej Warszawy. Potem Quebonafide, który ma wiele do powiedzenia i jeszcze więcej do wyrażenia wizerunkiem. Łodzi nie straszne sztormy: O.S.T.R. sprawdza się na melodyjnej, stonowanej „Podróży zwanej życiem”, duet Dwa Sławy na superbłyskotliwych „Ludziach sztosach”. Czwarta edycja akcji Popkiller Młode Wilki przynosi tyle talentów, że AdMa, jej uczestniczka, musi Wam o tym opowiedzieć.

Nowy odcinek podcastu w każdy piątek na stronie Audioteki. W ciągu 48 godzin od publikacji będzie dostępny bezpłatnie w aplikacji.

Wszystkie odcinki „Od Kimona do Maty” znajdziecie w Audiotece. Jednocześnie na Spotify jest dostępny cały pierwszy sezon.

 

Polecane

Share This