Pomóż zwierzakom ze schronisk i odbierz „Muzyczną bombkę MaxFlo”


2013.12.19

opublikował:

Pomóż zwierzakom ze schronisk i odbierz „Muzyczną bombkę MaxFlo”

Rahim i Bu w Mikołowie, Bob One w Katowicach, Skorup, DiNO, DJ Hopbeat i DJ HWR w Gliwicach – tak przedstawia się rozkład jazdy V edycji MaxFloXmas. Przypomnijmy, że artyści zbierają  koce, karmy i inne przydatne rzeczy dla zwierząt ze śląskich schronisk. Dla ludzi dobrej woli MaxFlo przygotowało specjalne upominki, m.in. wyjątkową składankę muzyczną.

To już tradycja, że ekipa MaxFloRec w grudniu zamienia się w św. Mikołajów. W dodatku nie dość, że sama pomaga, to jeszcze nagradza innych pomagających. Dziś na Śląsku odbywa się V edycja MaxFloXmas. Na oficjalnym plakacie akcji czytamy: „Zbieramy karmę, koce, cokolwiek, co przyda się zwierzakom w schroniskach. Tym razem organizatorzy szczególną uwagę zwracają jednak na małe koty”. Przed ogłoszeniem akcji, jak zresztą co roku, zwróciliśmy się do pracowników śląskich schronisk z zapytaniem, jakie artykuły są przez nich najbardziej pożądane. Okazuje się, że najtrudniej o jedzenie dla małych kotów. Oczywiście przyda się wszystko, ale karma dedykowana kilkumiesięcznym kotkom to najlepszy prezent na święta dla tych zwierząt – mówi Magdalena Szczepaniak z MaxFloRec. Dla każdego darczyńcy, niezależnie od tego co przyniesie, przygotowaliśmy prezent w postaci „Muzycznej bombki MaxFlo” i pakietu vlep – dodaje. Artykuły, które pomogą zwierzakom przetrwać zimę zbierane będą dziś między godz. 18 a 19 w:

12Cali VinylShopie w Katowicach przy ul. Mielęckiego 6 (w podwórzu),

klubie Fraktal w Mikołowie przy ul. Karola Miarki 15,

pubie Gramofon w Gliwicach przy ul. Średniej 12.

{reklama-hh}

Na święta MaxFloRec przygotowało ekskluzywny świąteczny krążek – „Muzyczną bombkę MaxFlo”. Składanka zawiera 21 utworów artystów MaxFloRec, rekrutów MaxFloLabu oraz wykonawców zaprzyjaźnionych z wydawnictwem. Kompilacja jest nie lada gratką dla fanów czarnych brzmień. Nie znajduje się w sprzedaży, a większość utworów, które na nią trafiły nie pojawiła się wcześniej na żadnej płycie. Na krążku znajdziemy m.in. hity, takie jak: „RudeBoyTour” GrubSona i Jareckiego, „Wiosną suki pachną najładniej” Skorupa, „Ślonskim szlakiem” Bu, „Wilkołak” Szpilersów, „Granice rzeczywistości” K2, „Chodzę własnymi drogami” ChoNaBibe, „Słodkich snów” Lilu, „Wznieśmy toast” Buki czy najnowszy singiel Bob One`a i Pokahontaz – „Przestań (Zetena RMX)”. To swoiste podsumowanie tegorocznych wydawnictw spod szyldu MaxFlo.

Autorem projektu grafiki płyty jest Szwedzki odpowiedzialny m.in. za stworzenie logo MaxFloRec i MaxFloLab. Masteringiem albumu zajął się Marcin Cichy. Od dziś w MaxFloSklepie (sklep.maxflo.pl) ta ekskluzywna „Muzyczna bombka MaxFlo” dodawana jest gratis do zakupów na kwotę minimum 50 zł. Promocja trwa

do wyczerpania zapasów.

Polecane

Share This