Pono dołącza do labelu DJ-a 600 V


2013.12.16

opublikował:

Pono dołącza do labelu DJ-a 600 V

Pono przygotowuje następcę wydanego w ubiegłym roku albumu „Wizjoner”. Wydawcą krążka będzie wytwórnia DJ-a 600 V – V6. Właśnie jestem po rozmowach wstępnych i ustaleniach – zdradził raper. Klimat, jaki tam panuje, jest taki hip-hopowy, undergroundowy. Jest posmak rapu, a nie biznesu – tłumaczy swoją decyzję Pono. Wkrótce powinniśmy poznać pierwszy singiel zapowiadający nadchodzący materiał.

Krążek ma się ukazać jesienią. Wcześniej, już na początku 2014 roku, na rynku ukaże się reedycja albumu „Wizjoner” wzbogacona o dysk z remiksami i opatrzona nowym tytułem „Pono i Wizjonerzy”.

{reklama-hh}

Goszcząc w programie „Raptime Live” DJ-a Kostka Pono mówił o planach na przyszłość i pracy nad nową płytę. Raper poruszył także kwestię Jędkera, byłego członka Zip Składu i WWO, który odszedł od rapu, by założyć discopolowy zespół Monopol. Na pytanie DJ-a Kostka czy panowie utrzymują w tej chwili kontakt ze sobą, Pono odpowiedział: Nie wiem, co u niego, nie mamy żadnego kontaktu. Mam nadzieję, że w niedalekim czasie spotkamy się i pogadamy. Pono docenia artystyczną niezależność byłego rapera: Jędker ma jakieś swoje perypetie i ja w jakiś sposób szanuję jego wybór i to co robi. Każdy ma prawo do robienia tego co chce i tak naprawdę grunt, że coś robi. Kwestia gustu, jednemu się to podoba, drugiemu nie. To jest cały Jedkęr, zawsze szedł swoimi ścieżkami.

Cały odcinek „Raptime Live” z gościnnym udziałem Pono możecie zobaczyć poniżej.

Polecane

Share This