Pono i Wizjonerzy – pionierski projekt polskiego hip-hopu


2013.10.16

opublikował:

Pono i Wizjonerzy – pionierski projekt polskiego hip-hopu

Raper wychodzi naprzeciw nowym wyzwaniom obecnego rynku muzycznego. Mając na uwadze wydawnicze sukcesy finansowania społecznościowego za granicą takich wykonawców jak Public Enemy czy Marillion, Pono odważnie stawia pionierski krok w nową rzeczywistość, spełniając prośby swoich fanów związane z wydaniem kolejnego krążka. Album „Pono i Wizjonerzy” ukaże się przy współpracy z wytwórnią V6, założoną przez ojca chrzestnego polskiego hip hopu – DJ-a 600 V oraz Grupę Nucity przy wsparciu firmy Life Is Music Entertainment.

Projekt „Pono i Wizjonerzy” został uruchomiony na nowej platformie crowdfundingowej o nazwie myseed.pl. Pono zamierza zebrać kwotę 15.000 zł na wydanie albumu. Kwota potrzebna do zrealizowania projektu ma zostać zebrana w miesiąc.

{reklama-hh}

Album „Pono i Wizjonerzy” to reedycja ostatniego albumu Pono pod tytułem „Wizjoner”, która zostanie wzbogacona o drugi krążek, na którym zostaną umieszczone remiksy przygotowane przez zwycięzców konkursu zorganizowanego przez Pono w 2012 roku. Obie płyty wchodzące w skład tego ekskluzywnego wydania zostaną na nowo zmiksowane oraz zmasterowane przez DJ-a 600 V. Ponadto, na bonusowym krążku ukażą się dwa nowe, nigdzie dotąd nie publikowane utwory wykonane przez Pono oraz zaproszonych gości na bitach samego 600 V.

Zobaczcie krótkie wideo promujące projekt.

Polecane

Share This