Popek boi się, że podzieli los Chady?


2019.11.20

opublikował:

Popek boi się, że podzieli los Chady?

fot. P. Tarasewicz

Przedwczesna śmierć Tomasza Chady poruszyła całą scenę. W piątek do kin trafił film „Proceder”, którego twórcy przybliżają burzliwą historię życia warszawskiego rapera. Przy okazji warszawskiej premiery produkcji Popek podzielił się krótkim wspomnieniem Chady.

Nasze drogi życiowe przecięły się raz, gdzieś tam w trasie koncertowej. To było jeszcze za czasów, kiedy byliśmy dzieciakami. Później nie widzieliśmy się, a ja wyprowadziłem się do Anglii. Przyszedłem tutaj po to, aby złożyć hołd temu chłopakowi. Obejrzeć jego kawałek historii. Wiem, że był prawdziwy w tym, co robił, był chłopakiem z ulicy. No i nie powiodło mu się w życiu, tyle wiem – powiedział reporterowi Faktu Popek.

W krótkiej rozmowie artysta przyznał, że liczy na to, iż „Proceder” spełni misję edukacyjną i skłoni ludzi ze środowiska hip-hopowego do zastanowienia się nad swoim życiem.

Mam nadzieję, że ludzie zaczną się zastanawiać nad swoim życiem na tym przykładzie, na błędach Chady. Żeby nie skakać w ogień z samym sobą. To nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Ja sobie źle nie życzę, ale też mam diabły za uszami, które proszą mnie o to, żebym zrobił sobie krzywdę. Jeden wielki emocjonalny rollercoaster – skomentował niepokojąco artysta.

Polecane

Share This