Popek chwali się podwójną platyną i zdradza, z kim nagrywa płytę. „Zaprosiliśmy bardzo ciekawych gości”

Album z Matheo nie jest jedynym, nad którym pracuje Popek.


2021.04.04

opublikował:

Popek chwali się podwójną platyną i zdradza, z kim nagrywa płytę. „Zaprosiliśmy bardzo ciekawych gości”

fot. P. Tarasewicz

Wygląda na to, że wkrótce czeka nas zmasowany atak twórczości Popka. Wiemy już, że raper nagrywa płytę z Matheo. Wydawnictwo promuje opublikowany niedawno singiel „Całuj mnie w kvta5a”. Okazuje się, że nie jest to jedyny materiał, nad którym pracuje.

Popek zdradził na Instagramie, że wkrótce światło dzienne ujrzy płyta, którą wspólnie z nim przygotowuje DJ Claysteer. Panowie połączyli wcześniej siły w dwóch przeróbkach utworów Dr. Albana – „It’s My Life” i „Sing Hallelujah”. Pierwsza z piosenek uzyskała niedawno kolejne wyróżnienie ZPAV-u.

Podwójna platyna w pół roku za singiel „It’s My Life”. Bardzo dziękuję. Jestem zmotywowany do dalszej pracy. Robię płytę z DJ-em Claystreem. Poczekamy, aż skończy się lockdown i będziemy was informować, kiedy kolejne premiery – zapowiada raper.

Sprawdź także: „Dzień Dobry TVN” nazwało Sariusa Siriusem. Zobaczcie, jak reaguje raper

Popek poza muzyką nadal jest aktywny sportowo. Niestety, raper ma w tym momencie przymusową przerwę związaną z rekonwalescencją po złamaniu ręki. Kontuzja przytrafiła mu się na kilka dni przed marcową galą Fame MMA 9, podczas której miał się zmierzyć w walce wieczoru z Kizo. Finalnie miejsce Popka zajął Arab, który pokonał reprezentanta chillwagonu w pojedynku bokserskim.

 

Przypominamy „It’s My Life”, nagraną wspólnie z Dr. Albanem przeróbkę jego wielkiego hitu z lat 90.

 

Polecane

Share This