Popek na KSW 45 – zobacz oficjalną zapowiedź walki


2018.09.21

opublikował:

Popek na KSW 45 – zobacz oficjalną zapowiedź walki

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Popek wraca do Wielkiej Brytanii, tym razem jako zawodnik MMA. 6 października raper, wokalista, fighter, a od niedawna nawet tancerz zmierzy się w klatce z pogromcą Tomasza Oświecimskiego, urodzonym w Bośni i Hercegowinie Belgiem Erko Junem. W sieci można już zobaczyć oficjalną zapowiedź starcia. Gala KSW 45 odbędzie się londyńskiej hali Wembley Arena.

Konfrontacja z Junem będzie dla Popka siódmym starciem w barwach federacji KSW. Artysta ma do tej pory bardzo wyrównany bilans – trzy zwycięstwa i tyle samo porażek. Popek deklaruje, że jest tym razem wyjątkowo zmotywowany. – Jeśli teraz przegram, to nie zasługuję, by stać w szeregu KSW, bo byłoby to naprawdę słabe. Byłoby mi wstyd chodzić na treningi, by przegrywać z każdym nowicjuszem, który wchodzi w szeregi KSW – mówił niedawno w wywiadzie dla polsatowskiego Puncher Extra Time.

Nowa płyta w drodze

Dzień przed galą Popek i Matheo wydadzą kolejną wspólną płytę “Dr Jekyll and Mr Hyde”. Wydawnictwo promują single „Powrót króla” oraz „Ciemna strona sławy”. W sklepie Preorder.pl trwa przedsprzedaż krążka. Jego wydawcą będzie wytwórnia Step Records. Poprzedni album artystów zatytułowany „Król Albanii” osiągnął status diamentowej płyty.

 

Polecane

Share This