Popek o Różalu: „Nie polubiliśmy się”


2020.08.06

opublikował:

Popek o Różalu: „Nie polubiliśmy się”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Podczas live’a FAME CAGE Arkadiusz Pawłowski zapytał Popka o Marcina Różalskiego i o to jak wspomina raper wspomina z nim współpracę:

– Trenował Cię Marcin Różalski, jedna z pierwszych postaci ze świata sportów walki, która poparła projekt Fame MMA, gdy ten się dopiero rozwijał. Po walce się rozstaliście, a on twierdził, że się na Tobie zawiódł i nie powinieneś wychodzić do oktagonu. Jak wspominasz tę współprace, co sądzisz o Różalu i czy jakbyś miał się z nim kiedykolwiek zmierzyć czy podjąłbyś rękawice?

Popek przyznał, że nie polubili się z Marcinem:

– Z Różalem raczej nie. Po prostu nie polubiliśmy się, po tej walce. On ma tu ma rację – mogłem go zawieść. Sportowo go zawiodłem. Ja gdzieś mentalnie nie byłem na tę walkę gotowy, dlatego wyszło to jak wyszło. Pudzian zaczął coś mnie tam obgadywać i tak dalej. Mnie nie ciągnie do walki z takimi ludźmi, bo to jest po prostu zła energia (…) Ja miałem tylko miesiąc przygotowań, wróciłem kompletnie pijany z Anglii. Naprawdę byłem potwornie nie przygotowany do tej walki, mentalnie i fizycznie – powiedział Popek.

Polecane


Share This