Popek podbije TikToka? „Zapraszam wszystkich gotowych na prawdziwe show”


2021.08.05

opublikował:

Popek podbije TikToka? „Zapraszam wszystkich gotowych na prawdziwe show”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

TikTok stał się kolejną platformą, na której artyści będą promować nie tylko swoją twórczość, ale i samych siebie. Serwis do niedawna był domeną młodych, ale ostatnio pojawili się na m.in. Doda i Paluch, a teraz do tego grona dołączył także Popek. Twórca ujął nas opisem swojego profilu, gdzie napisał o sobie: „Artysta, muzyk, malarz. Kocham taniec”. Ponadto Popek sugeruje fanom, że warto obserwować go na TikToku, bowiem będą się tam dziać niestworzone rzeczy.

Zapraszam wszystkich gotowych na prawdziwe show – zachęca raper, którego znajdziecie pod nickiem @popekoficjalnie. Póki co Popkowi udało się zgromadzić blisko tysiąc obserwujących. Na jego koncie nie ma jeszcze żadnej treści, ale nie wątpimy w to, że wkrótce się tam pojawi.

Sprawdź także: Snoop Dogg ogląda polską galę PunchDown?

Będący dotychczas synonimem hedonizmu Popek zaskoczył ostatnio fanów, przyznając, że zdecydował się na podjęcie terapii dla uzależnionych. Raper zmaga się z nałogami alkoholowym i narkotykowym, o czym opowiada w nowym cyklu vlogów zatytułowanych „12 kroków Popka”, co jest naturalnym nawiązaniem do programu 12 kroków dla osób walczących ze swoimi słabościami.

Jak wiecie, miałem problem z alkoholem i narkotykami przez bardzo długi okres mojego życia. Podjąłem terapię, poszedłem na dwumiesięczną psychoterapię. Jestem świeżo miesiąc po terapii i trzymam się “24 godzin, dzisiaj chciałbym być szczęśliwy” i programu 12 kroków, a że mam duszę artystyczną, to chciałbym zaoferować wam trzeźwienie wraz ze mną. Jeśli ktoś chciałby się załapać, to wrzucam filmik. Będzie 12 kroków: pierwszym jest bezsilność wobec narkotyków i alkoholu – zapowiadał przed publikacją filmu Popek, dodając: – Na pewno w tym gównie już się taplać nie będę. Upiłem pół Polski i teraz czuję, że jestem wam winien zwroty, więc będę chciał was wyciągnąć z tego gówna.

Polecane

Share This