Popek pozuje do zdjęć z Arabem i Kizo. Reprezentant chillwagonu twierdzi, że jeszcze zawalczy z Mosterem


2021.03.05

opublikował:

Popek pozuje do zdjęć z Arabem i Kizo. Reprezentant chillwagonu twierdzi, że jeszcze zawalczy z Mosterem

fot. mat. pras.

Zaplanowana na 6 marca gala Fame MMA 9 będzie obfitować w występy reprezentantów sceny muzycznej. Do oktagonu wejdą m.in. Ryba, Kubańczyk, Arab, Kizo i Zusje. Kizo i Arab zastępujący Popka zmierzą się w main evencie imprezy. Dla obu artystów marcowe spotkanie będzie drugą walką dla FAME MMA. Na czwartej gali Kizo musiał uznać wyższość Marcina Makowskiego. Raper przystąpił do pojedynku kontuzjowany, co mocno odbiło się na jego dyspozycji. Arab natomiast zaliczył znakomity debiut na FAME MMA 8. Raper w znakomitym stylu pokonał Tyboriego. Sędziowe jednogłośnie uznali jego wyższość.

Podczas dzisiejszego media treningu doszło także do ważenia zawodników – wszyscy fighterzy związani w jakikolwiek sposób z muzyką zmieścili się w wymaganej wadze:

Ryba (65,6 kg) vs Olegh (65,8 kg)

Kubańczyk (83,9 kg) vs Malczyński (83,9 kg)

Arab (98,7 kg) vs Kizo (100,5 kg)

Zusje (60,3 kg) vs Kamiszka (60,7 kg)

Prowadzący event miał okazje zadać niektórym zawodnikom kilka pytań. Araba pytał jak długo podejmował decyzje czy przyjąć propozycję walki z Kizo?

– Chwilę. Bardzo ucieszyła mnie możliwość walki. Ja w ogóle jestem fanem Kizo. Więc jak mogę się zmierzyć z kimś, kim się jaram to zajebiście.

Reprezentanta chillwagonu natomiast pytał o stres związany z jutrzejszą walką.

Stresowałem się tak naprawdę tym, że wypad mi przeciwnik, bo była wielka niewiadoma przez dwa dni. Cieszę się, że skończyło się tak jak się skończyło. Z Arabem znamy się już od jakiegoś czasu. Wiem, że jest sportowcem, wiem, że mimo wszystko jest w jakimś tam gazie. Myślę, że będzie bardzo fajna, techniczna walka, a nie cepeliada i damy na pewno najlepsze show wieczoru.

Dlaczego formuła boksu? Dlaczego postawiłeś takie warunki?

Bo nie jestem mistrzem parteru i każdy o tym wie, a przygotowywałem się typowo pod przeciwnika jakim był Popek. Więc powiedziałem – to dajcie mi drugiego Popka – macie tu takiego? Nie ma dlatego zmiana formuły. Ale bądźcie pewni, że walka z Popkiem jest tylko w zawieszeniu i gdzieś w powietrzu będzie wisieć. Niech tylko wróci do zdrowia i następnym razem wrócę do oktagonu właśnie z nim.

Poniżej możecie obejrzeć materiał video z całego media treningu i ważenia oraz backstage’owe zdjęcia, które Popek, Arab i Kizo opublikowali na swoich social mediach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BANGER KING (@kizo_wnik_058)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gabryś ’93 (@arab_na_bicie)

Polecane

Share This