Popek przerywa milczenie i zwraca się z prośbą do fanów


2021.03.03

opublikował:

Popek przerywa milczenie i zwraca się z prośbą do fanów

fot. kadr z wideo

Wczoraj federacja FAME MMA wydała oficjalne oświadczenie na temat kontuzji Popka, który w sobotę miał się zmierzyć z Kizo, w walce wieczoru na FAME MMA 9.

– Niestety, Paweł POPEK Mikołajuw doznał kontuzji – wieloodłamowego złamania kości śródręcza i nie zawalczy na FAME MMA 9 w walce wieczoru z Patrykiem KIZO Wozińskim. W czwartek Popek Monster przejdzie operację. Cała Federacja trzyma za niego kciuki. Popuś, wracaj szybko do zdrowia i do treningów 👊❤️Od wczoraj intensywnie szukamy nowego przeciwnika dla Kizo. Dostaliśmy kilkanaście propozycji. Są to bardzo ciekawe zestawienia 🔥 Prowadzimy aktualnie rozmowy z pięcioma potencjalnymi przeciwnikami Patryka. Najpóźniej w czwartek poznacie nowego rywala. Ze względu na fakt, iż sytuacja ta wydarzyła się na 4 dni przed galą, ostateczną decyzję w wyborze przeciwnika jak i warunków dotyczących formuły, zostawiamy Kizo i jego narożnikowi. Będziemy Was informować na bieżąco – czytamy na Instagramie FAME MMA.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kizo zdradza w jakiej formule odbędzie się jego sobotnia walka

Dziś dowiedzieliśmy się, że ostatecznie Kizo zmierzy się w sobotę z Arabem. Popek zwrócił się z prośba do swoich fanów, aby ci wsparli Kizo i jego konta kupowali PPV na sobotnią galę:

– Ram pam pam, już tam prawie byłem, ale złamałem łapę i ch*j. Mam prośbę do fanów, takie wsparcie ode mnie, za to, że nie wystąpię – kupujcie PPV z konta Kiza. Pozdrawiam Kizo. Do następnego – mówi Popek w nagranym dziś filmiku na swoim Instagramie.

– Miły gość 🤘 napraw łapę i wbijamy do oktagonu będę czekał 🥊 zdrowia – napisał w komentarzu Kizo.

Polecane

Share This