Popek w „Tańcu z gwiazdami”


2018.01.17

opublikował:

Popek w „Tańcu z gwiazdami”

foto: P. Tarasewicz

Kto by się tego spodziewał kilka lat temu? Popek podjął się kolejnego wyzwania. Jedna z najgorętszych ksywek na polskiej scenie muzycznej, sprawdzi swoje taneczne umiejętności przed milionami widzów w show – „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Kontrowersyjny raper wystąpi w parze z… Agnieszką Kaczorowską. Popularna Bożenka z serialu „Klan” jest tancerką klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Ponadto jest Młodzieżową Mistrzynią Świata z 2010 roku.

Popek jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów. Znany jest nie tylko ze swojej twórczości, zarówno solowej, jak i w składzie Firma, ale również z walk MMA. Raper w 2008 roku stoczył swoje trzy pierwsze walki, wszystkie w Wielkiej Brytanii, gdzie ukrywał się przed organami ścigania. Po powrocie do Polski w 2016 roku rozpoczął karierę w zawodach KSW, gdzie rywalizował m.in. z Mariuszem Pudzianowskim.

Nieznane jest honorarium artysty, aczkolwiek można się spodziewać, że będzie należało do jednych z najwyższych w historii programu.

Polecane

Share This