Popek trenuje z Jurasem i ujawnia plany na najbliższe miesiące


2020.06.18

opublikował:

Popek trenuje z Jurasem i ujawnia plany na najbliższe miesiące

fot. P. Tarasewicz

Przez pandemie i kwarantannę zamknięto siłownie, sale treningowe i kluby sportowe. Z dnia na dzień sportowcy oraz sympatycy wysiłku fizycznego zostali bez miejsca do ćwiczeń. Jerzy „Juras” Wroński wyszedł naprzeciw sytuacji i ruszył jakiś czas temu z cyklem treningów online. Chwilę później uruchomił kolejną serię, tym razem pod szyldem „Trenuj z raperami”. Juras uczył już Żabsona i Rufuza, a teraz jego uczniem został „król Albanii”. Popek i Juras ciężko trenowali w niedzielne popołudnie pomimo upału na zewnątrz. Efekty wspólnego treningu raperów zobaczymy w czwartek. Trening będzie dostępny na www.trenujzjurasem.pl. Tymczasem na kanale serii Jurasa pojawiła się zapowiedź odcinka.

SPRAWDŹ TAKŻE: Szpaku odszedł z BORu? Raper odpowiada na doniesienia

Przy okazji ćwiczeń Popek ujawnił kilka planów na najbliższe miesiące.

Będę w Stanach Zjednoczonych nagrywał. Zaproszono mnie do Los Angeles, będę nagrywał z największymi artystami jacy są na rynku. Moja morda w Stanach bardzo im się podoba i mnie zaprosili. Będzie tego coraz więcej – mówi Popek.

Ujawnił też plany sportowe na ten rok, ale nie zdradził żadnych konkretnych szczegółów.

Powolutku zaczynam działać. Już miałem się nie pokazać na ringu, ale jestem zawodowym fighterem – stwierdził król Albanii.

SPRAWDŹ TAKŻE: Koronawirus w redakcji radia Nowy Świat. Start nowej rozgłośni opóźniony

Polecane


Share This