Popek w obsadzie serialu „Policjantki i policjanci” – zdjęcia z planu


2019.05.13

opublikował:

Popek w obsadzie serialu „Policjantki i policjanci” – zdjęcia z planu

fot. Gosia Stasiewicz / ATM Grupa

Popek kontynuuje przygodę z aktorstwem. Artysta zagra w serialu obyczajowym „Policjantki i policjanci”. W produkcji telewizyjnej Czwórki wcieli się w postać, która odegra kluczową rolę w wydarzeniach, jakie rozegrają się w ostatnich tygodniach premier tego sezonu serialu.

Popka zobaczymy już w jednym z najbliższych odcinków „Policjantek i policjantów” u boku Laury Samojłowicz, serialowej Kariny, jako „Doktora”- gangstera, który ma niejasny związek z tajemnicą, jaką policjantka ukrywa przed współpracownikami z komendy.

Grana przez Popka postać to niebezpieczny, bezwzględny i bardzo inteligentny przestępca o zagadkowej przeszłości, demonicznym wyglądzie i kontrastujących z jego wizerunkiem i profesją manierach.

Rola w „Policjantkach i policjantach” to nie pierwsze doświadczenie aktorskie popularnego muzyka, gwiazdy YouTube’a i mediów społecznościowych oraz zawodnika MMA, bo Popek zagrał już w serialu „W rytmie serca”.

Na małym ekranie wystąpił także w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Na planie „Policjantek i policjantów” będzie już trzecim uczestnikiem tego tanecznego show, obok gwiazdy serialu – Mariusza Węgłowskiego i Kasi Vu Manh, która również właśnie dołączyła do obsady serialu Czwórki.

fot. Gosia Stasiewicz / ATM Grupa

Polecane

Share This