Popek z hardcore’owym filmem na Instagramie


2021.04.24

opublikował:

Popek z hardcore’owym filmem na Instagramie

Przypomnijmy, że Popek miał się zmierzyć z Kizo podczas ostatniej gali FAME MMA. Na trzy dni przed walką uległ on jednak kontuzji, która zakończyła się operacją.

– Niestety, Paweł POPEK Mikołajuw doznał kontuzji – wieloodłamowego złamania kości śródręcza i nie zawalczy na FAME MMA 9 w walce wieczoru z Patrykiem KIZO Wozińskim. W czwartek Popek Monster przejdzie operację. Cała Federacja trzyma za niego kciuki. Popuś, wracaj szybko do zdrowia i do treningów 👊❤️ – czytaliśmy w wydanym przez federację oświadczeniu.

Ostatecznie Kizo w walce wieczoru zawalczył z Arabem. Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą main eventu Fame MMA 9 został Arab. To dla niego drugie zwycięstwo w barwach tej federacji, Kizo ma natomiast na koncie drugą porażkę.

Krótko po tej informacji, Popek pokazywał na Instagramie jak wygląda jego dłoń po operacji. Z lewego kciuka rapera wysttają cztery metalowe elementy.

– Sport to zdrowie. Ale wrócę silniejszy. Jak kogoś pierdo*nę, to go zabije – mówił wtedy z uśmiechem na ustach Popek.

Dziś, nieco ponad miesiąc od zabiegu, na Instagramie Monstera pojawiło się video pokazujące, jak lekarz usuwa metalowe elementy z ręki Popka. Film zatytułowany jest „Hardcore”. Ostrzegamy, jeśli mdlejesz podczas pobierania krwi, ten film nie jest dla ciebie.

Polecane

Share This