Popkiller Młode Wilki 2013 – „Jeden strzał” (wideo)


2013.12.19

opublikował:

Popkiller Młode Wilki 2013 – „Jeden strzał” (wideo)

Popkiller Młode Wilki to polska odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly, Logic, Fashawn, Jay Rock czy Asher Roth. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków nagrany na specjalnie do tego stworzonym bicie O.S.T.R.`a… Przez dwie dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium, Bonson, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować trzecią już „wilczą watahę”. Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę – informują organizatorzy, czyli serwis Popkiller.pl.

„Jeden strzał” to wspólny utwór całej tegorocznej 12-tki, wyprodukowany w tym roku przez SoDrumatica. Skąd zmiana? Uznaliśmy po prostu, że dobrze wprowadzić urozmaicenie i uhonorować w ten sposób najlepszego naszym zdaniem producenta rapowego roku 2012 – czytamy w informacji od organizatorów. Całość podobnie jak rok temu zarejestrowano w czołowym polskim studiu Otrabarwa a za teledysk odpowiada tym razem ekipa 9MM Filmz.

{reklama-hh}

„Jeden strzał” to zarazem pierwszy singiel promujący specjalny album Popkiller Młode Wilki 2013, na którym znajdziecie niedostępne nigdzie indziej utwory całej 12-tki tegorocznych Młodych Wilków. Premiera planowana jest na styczeń 2014. Poza wersją fizyczną album będzie można też legalnie pobrać lub odsłuchać online.

24 stycznia w warszawskim klubie Proxima odbędzie się natomiast koncert premierowy akcji Popkiller Młode Wilki 2013, połączony z warszawskim koncertem premierowym płyty ubiegłorocznego Młodego Wilka – KęKę „Takie rzeczy”. Więcej informacji niebawem.

Popkiller Młode Wilki 2013 – „Jeden strzał”

Rap: Zioło, Praktis, Wiciu, Kuban, 2sty, Kuba Knap, Golin, Mam Na Imię Aleksander, Supran, TomB, Bonez, Gonix

Produkcja: SoDrumatic

Nagranie: Otrabarwa Studio

Video: 9MM Filmz

Polecane

Share This