„Popkiller Młode Wilki 6”- płyta już w sklepach


2018.06.29

opublikował:

„Popkiller Młode Wilki 6”- płyta już w sklepach

foto: mat. pras.

Do sklepów trafiła właśnie płyta podsumowująca tegoroczną odsłonę akcji Popkiller Młode Wilki. Na krążku znajdziemy 14 utworów – solowe kawałki każdego z 12 uczestników oraz znane już z klipu posse-cuty „Nic za darmo” i „Piramida”.

W tegorocznej edycji Młodych Wilków znaleźli się Zeamsone, Frosti Rege, Kamil Pivot, White 2115, Fejz, Jan-rapowanie, Barto’cut12, Michał Tomasik, Pater, Zero, Siles i Tymek.

Już o 18.00 w warszawskim Asfalt Shopie przy Kredytowej 8 odbędzie się spotkanie z uczestnikami tegorocznej edycji, podczas którego będziecie mogli w luźnej atmosferze porozmawiać z artystami, dopytać o nurtujące kwestie, a także kupić album, zgarnąć podpis czy zrobić zdjęcie. Na miejscu dostępne będą płyty z preorderowej edycji limitowanej, wzbogaconej o specjalny bonus.

Następnie pora na pełne świętowanie. O 22:00 impreza przenosi się do klubu ISKRA Pole Mokotowskie, gdzie odbędzie się release party połączone z organizowaną przez Blu Mantica pełną atrakcji imprezą Nightgang | Summer Launch Party.

Polecane

Share This