„Poprawiny (Bauns Gruby)” – Mielzky i Undadasea łączą siły w nowym singlu


2021.03.22

opublikował:

„Poprawiny (Bauns Gruby)” – Mielzky i Undadasea łączą siły w nowym singlu

fot. Szerszeń

Gruby Mielzky i Undadasea – fani, którzy słyszeli już to połączenie, z niecierpliwością czekali na kolejny wspólny kawałek reprezentanta 2020 i trójmiejskiej ekipy. Mielzky aka Młody Ryszard Kalisz oraz Undadasea to prawdziwie wybuchowa mieszanka. Królowie rapu z Trójmiasta spotkali się na tracku, aby celebrować wspólne chwile i oddać się beztroskiej zabawie. Spontaniczny melanżowy klimat i bezpretensjonalne linijki tworzą jeden z najciekawszych tegorocznych posse-cutów.

“Poprawiny (Bauns Gruby)” to czwarty singiel promujący album “Do wesela się zagoi”. Płyta – wyprodukowana w całości przez duet The Returners – ukaże się w piątek 26 marca nakładem 2020 label. Za najnowszy teledysk odpowiada Szerszeń.

Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little’a. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Limitowany preorder dostępny jest na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.

Sprawdź także: Bisz wskazuje cechy, które polski rap zatracił na przestrzeni lat

Mielzky – „Do wesela się zagoi” – tracklista:

1. Dawny król
2. Co to ten rap?
3. Przyjaciele
4. W pobliżu
5. Zapamiętaj te słowa
6. W co ty grasz? ft. Słoń
7. Wszystko się je**e
8. Złoty pałac
9. Cel
10. Przewiew
11. Balans
12. Jak wyśnię ft. Sarius, CatchUp
13. Do wesela się zagoi
14. Z krwi i kości ft. Małpa
15. Poprawiny (Bauns Gruby) ft. Undadasea

Polecane

Share This