Popularny polski stand-uper wyśmiał „foliarstwo” Edyty Górniak i Ivana Komarenki

"Czip jest znacznie mniejszy niż sądziłem i spoko mieści się w du**e"


2021.05.14

opublikował:

Popularny polski stand-uper wyśmiał „foliarstwo” Edyty Górniak i Ivana Komarenki

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Według badań opinii publicznych nawet 30 procent Polaków nie zamierza szczepić się przeciwko Covid-19. Wśród osób sceptycznie podchodzących zarówno do szczepień jak i do samego koronawirusa nie brakuje celebrytów. Na miano czołowego antycovidowca zasługuje chyba Ivan Komarenko, który nie tylko występuje na manifestacjach osób koronasceptyków, ale nagrywa nawet piosenki poświęcone wymyślonemu jego zdaniem zagrożeniu. Wśród osób deklarujących, że nie zamierzają się zaszczepić jest także Edyta Górniak, która choć podkreśla, że nie kwestionuje istnienia koronawirusa, to nie wierzy w dramatyczne sytuacje w szpitalach, a covidowych pacjentów nazywa statystami.

To właśnie do wspomnianej dwójki jak i wszystkich antyszczepionkowców zwraca się Rafał Rutkowski, popularny polski stand-uper, który przyjął pierwszą dawkę szczepionki. Twórca otagował zarówno Górniak jak i Komarenkę w facebookowym poście, pisząc:

Jakby coś, to ja też podłączyłem się do rutera. Antyszczepionkowcom chciałem przekazać, że czip jest znacznie mniejszy niż sądziłem i spoko mieści się w du**e. Także śmiało!

Sprawdź także: Brodka współpracuje z gigantami polskiego rapu?

Polecane

Share This