Popularny streamer na płycie Bedoesa


2018.11.02

opublikował:

Popularny streamer na płycie Bedoesa

foto: Michał Majewski

Podczas instagramowego live’a Bedoes zdradził kolejnego gościa planowanej na 30 listopada płyty „Kwiat polskiej młodzieży”. Artysta poinformował, że w jednym z utworów wesprze go popularny streamer Rafonix.

Rafonix ma swoją część w „Toy Story”. W kawałku o grach nie mogło zabraknąć Rafonixa. Poza tym płyta nazywa się „Kwiat polskiej młodzieży”, a Rafonix ma duży wkład w polską młodzież. Dla niektórych to może być kontrowersyjne. Rafonix jest tak samo kontrowersyjny, jak ja bywam kontrowersyjny, także pogódź się z tym albo się z tym pokłóć – powiedział Bedoes.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że na płycie ostatecznie nie znajdzie się zwrotka Quebonafide. – Ogłosiłem go, gdy umówiliśmy się na kawałek, później Kuba miał kłopoty zdrowotne i nie zdążył dograć. Nadrobimy w przyszłości – wyjaśnił Borys. Na jego nowej płycie usłyszymy za to Eldo, Taco Hemingwaya, Solara, Young Multiego, Koldiego, Białasa i kolegów z ekipy 2115. Preorder albumu rusza 6 listopada. Wówczas powinniśmy usłyszeć nowy singiel.

Polecane

Share This