Pork Pores Porkinson wreszcie zdradził szczegóły drugiej z nadchodzących płyt


2019.04.22

opublikował:

Pork Pores Porkinson wreszcie zdradził szczegóły drugiej z nadchodzących płyt

fot. mat. pras.

Wiemy już, że 17 maja do sprzedaży trafią dwa nowe albumy Porka Poresa Porkinsona. Dotychczas znaliśmy jednak tytuł tylko jednego z nich. Teraz reprezentant nieodżałowanego Trzeciego Wymiaru poinformował, że obok „93 mln mil od słońca” szykuje także krążek „Postapocalypto”.

Produkcja ma być koncepcyjnym krążkiem osadzonym w przyszłości. Połowę materiału wyprodukował Magiera, drugą połowę WuErbe, do tego jeden numer dorzucił Kris SCR.

Zabieram Was w podróż… W podroż do roku 2077… Do świata, który stworzył się na nowo, w wyniku ludzkich aspiracji i konfliktów… W tym świecie jedni żyją w kontenerach, drudzy w ruinach miast, inni wysoko nad nami… – pisze Pores.

Artysta podzielił się okładką krążka. W środę w sieci pojawi się klip do tytułowego utworu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„Przeniosło mnie… 2077… Nie wiem dlaczego tu jestem, ale wiem, że nie jestem w tym miejscu sam jeden… Moim schronieniem kontener, że jest w nim znośnie to duży komplement… I nie mów mi, gdzie Ty wyrosłeś, przy tym miejscu i czasie to kurwa był… Ćpamy te hologramy, małe pigułki dla wielkich mas… Mamy te wizje jakbyśmy łokciami wskazówki, cofali czas… Ćpamy te hologramy…” Zabieram Was w podróż… W podroż do roku 2077… Do świata, który stworzył się na nowo, w wyniku ludzkich aspiracji i konfliktów… W tym świecie jedni żyją w kontenerach, drudzy w ruinach miast, inni wysoko nad nami… Dziś przedstawiam Wam okładkę i tytuł mojego drugiego nowego albumu pt. „Postapocalypto”. Muzycznie za ten album odpowiadają w połowie @magierski_71 (White House) i @dawid_wuerbe. Jedną cegiełkę muzyczną dołożył również @Kris_Scr. W kwestii adapterów niezastąpiony @s_l_i_m_e_74. Więcej informacji zdradzimy wkrótce. Już w tę środę o 14:00 lecimy z pierwszym tytułowym singlem „Postapocalypto”. Fot. Bartosz Wołochcacz Grafika: Marcin Sikora #postapocalypto #pork #pores #porkinson #ppp #nowyalbum #solo #nowedwaalbumy #dystrykt #psychoterapy #nowaplyta #amg #nullizmatyk #preorder #93mmos #93milionymilodslonca #dajmiprad #pivovsky

Post udostępniony przez Pork Pores Porkinson (@porkporesporkinson)

Polecane

Share This