„Porsche” – nowy singiel i teledysk od White 2115


2020.08.21

opublikował:

„Porsche” – nowy singiel i teledysk od White 2115

– White 2115 zdecydowanie zasługuje na miano szefa wakacji i dyrektora gitarowych kawałków w polskim rapie, ale w takim wydaniu jeszcze go nie słyszeliście! Na kanale właśnie pojawił się klip do najnowszego singla „Porsche”, a w naszym sklepie znajdziecie wersję standardową albumu „Do zachodu słońca”. Premiera już za 8 dni! – takie info pojawiło się wczoraj na Instagramie SBM-u.

Klip do „Porsche” możecie obejrzeć poniżej – album zamawiać możecie po kliknięciu na okładkę płyty.

White 2115 – „Do zachodu słońca”

Po doskonale przyjętych singlach, “Morgan” oraz “Papieros”, które nadały brzmienie tegorocznym wakacjom, White 2115 zapowiada swój trzeci studyjny album “Do zachodu słońca”, który ukaże się 28 sierpnia.

 

Tym razem mistrz wakacyjnych singli powraca ze stylistyką znaną ze swojego debiutanckiego krążka. Nowa płyta przepełniona jest mocnymi, gitarowymi, często wręcz rockowymi dźwiękami, które płynnie przechodzą w brzmienie charakterystyczne dla współczesnego rapu. Młody Łajcior znów otwiera się przed słuchaczami, zdradzając im nie tylko te pozytywne elementy swojego życia, ale także zabierając ich ze sobą w trudne i bogate w doświadczenia dzieciństwo oraz czasy sprzed ery sukcesu. Chwile refleksji uchwycone w utworach świetnie równoważą letnie szlagiery, co sprawia, że pierwsza gwiazda rocka w polskim rapie lśni na nowo.

1. Wschód (Intro)
2. Papieros
3. Morgan
4. Kap Kap feat. ???
5. Do zachodu słońca
6. Johnny Knoxville feat. ???
7. Porsche
8. Oh oh (lalala) feat. ???
9. David feat. ???, ???
10. Jesteśmy tu
11. Krzyki Na Blokach
12. Parę K feat. ???
13. Skrywam

Źródło: SBM / Instagram / YouTube

Polecane

Share This