Posłuchaj albumu Jopela i Komara


2012.04.07

opublikował:

Posłuchaj albumu Jopela i Komara

Wytwórnia Step Records w porozumieniu z artystami postanowiła udostępnić do odsłuchu całą płytę Jopela i Komara pt. „To O Tobie”, która jest już dostępna we wszystkich dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju oraz na www.preorder.pl.

Album swoimi gościnnymi zwrotkami urozmaiciły dwie prawdziwy legendy polskiego rapu; Onar (współtworzący razem z Pezetem kultową grupę Płomień 81) oraz Chada (niedawny laureat „złotej płyty” za krążek „WGW”, dobrze rozpoznawalny przez starszych fanów za współpracę z Pihem). Całości dopełnia udział sztandarowych podziemnych wykonawców w postaci Ciry i Jinxa.

Muzycy łącząc siły nagrali bezkompromisowy, szczery do bólu album „To o Tobie”. Według pierwszych relacji osób z branży, w tym raperów i dziennikarzy mających okazje przesłuchać płytę „To o Tobie” przedpremierowo, krążek pod względem tekstowym prezentują się fenomenalnie. Brutalne opisy prawdziwych zdarzeń z życia dwudziestolatków przeniesione na papier i osadzane na podkładach podkreślających realizm zdarzeń i miejsc pozostawiają za sobą drastyczne wspomnienia u słuchaczy. Wedle głównego motto z płyty „jak prawda jest przestępstwem to ja jestem bandytą”…

Polecane

Share This