Posłuchaj koncertu Łony, Webbera i The Pimps

Album "Łona, Webber, The Pimps w S-1" do odsłuchu.


2013.07.03

opublikował:

Posłuchaj koncertu Łony, Webbera i The Pimps

Premierowy album Łony, Webbera i muzyków z zespołu The Pimps znajduje się już w sprzedaży. Teraz dodatkowo można go odsłuchać na kanale DobrzewieszTV .

{reklama-hh}

W ciągu kilku ostatnich lat Łona i Webber zagrali z zespołem The Pimps niezliczoną ilość koncertów, ani przez chwilę nie przestając zaskakiwać fanów niezwykłymi aranżacjami i nietuzinkowymi posunięciami scenicznymi. Kolejnym krokiem na wspólnej drodze charyzmatycznych artystów jest profesjonalne zarejestrowanie koncertu i wydanie go w formie ekskluzywnego DVD. „Trochę to zajęło, ale w końcu udało nam się tych diabłów zagonić do studia, by zarejestrować wspólnie z nimi materiał” – mówi Łona.

Nagranie obrazu i dźwięku w doskonałej jakości było możliwe dzięki współpracy z Radiem Szczecin, w studiu którego odbyło się to niezwykłe wydarzenie.  „Doskonałe warunki akustyczne i techniczne tego pomieszczenia pozwoliły zarejestrować nam dźwięk w bardzo wysokiej jakości, a na tym nam bardzo zależało” – mówi nam Webber – producent i kompozytor muzyki.

Polecane

Share This