Posłuchaj najnowszych premier My Name Is New


2019.02.04

opublikował:

Posłuchaj najnowszych premier My Name Is New

fot. mat. pras.

My Name Is New to projekt działający od niespełna pół roku, a już zdążył zgromadzić niesamowicie utalentowanych artystów. Do inicjatywy, od września, zostało zgłoszonych blisko 800 utworów. Z ogromu „demówek”, wewnętrzny zespół Kayax wytypował 55 świeżych kompozycji młodych, polskich debiutantów.

Pierwszego lutego na playlistę trafiło dziewięć świeżości. Do samej inicjatywy dołączyło sześciu debiutantów, ale to nie wszystko! Na playliście pojawił się również kolejny utwór zespołu KOLORY, który w projekcie uczestniczy od samego początku. Ta czteroosobowa formacja pochodzi z okolic Krakowa, a na swoim koncie mają już liczne sukcesy.

MNIN objął swoim wsparciem takich artystów, jak Jagoda Kret – wybitną wokalistkę, porównywaną do Natalii Przybysz. Jagoda to niesamowity wulkan energii, a jej głos zachwyca coraz bardziej z każdym kolejnym odsłuchem. Wsparcie merytoryczne otrzyma również elektroniczny duet ZOLC. Na playliście pojawiły się dwie kompozycje ich autorstwa, jedna w języku angielskim, a druga po polsku. Singiel „Twarz” szczególnie przykuł uwagę ekspertów Kayaxu. Utwór przypomina słynne przeboje zespołu Maanam swoją lekkością i poetyckim charakterem.

Inicjatywę uzupełnił również Madkid, który jest producentem muzycznym oraz współpracuje z młodymi wokalistami. Podobnie, jak ZOLC, Madkid zaprezentował swoje dwa autorskie popowo-elektroniczne utwory. Każdy z nich wyróżnia się specyficznym brzmieniem i wielkim profesjonalizmem. Projekt pod swoje skrzydła wziął również młodą wokalistkę o pseudonimie KIERA, która współpracuje z producentką Anną Micińską. Razem tworzą lekkie, popowe brzmienia.

Playlista została również urozmaicona o kolejną rockową kompozycję stworzoną przez kolektyw The Bimbears. Artyści zostali wyróżnieni między innymi w programie Trójka Start NaGranie, gdzie doszli do półfinału. Do projektu dołączył również zespół KOWALSKI wraz z singlem „Z boku na bok”. Zespół ma na swoim koncie już wcześniejsze sukcesy, a w tym roku powraca on z kolejnym albumem.

Polecane

Share This