Posłuchaj nowego singla Little Mix „Love (Sweet Love)”


2021.09.04

opublikował:

Posłuchaj nowego singla Little Mix „Love (Sweet Love)”

Najnowszy singiel został napisany przez Leigh-Anne i Jade wraz z twórcą hitów MNEK, Lauren Aquiliną i Sakimą. To piosenka o miłości i pasji, zawierająca wszystkie harmonie wokalne, które są dziś wizytówką Little Mix.

Leigh-Anne mówi: „Jesteśmy podekscytowane wydaniem pięciu zupełnie nowych piosenek Little Mix. Nie możemy się doczekać, aż nasi fani usłyszą utwory, nad którymi pracowałyśmy. Mamy nadzieję, że pokochają je tak samo jak my! Jesteśmy także bardzo podekscytowane wydaniem «Love (Sweet Love)» jako pierwszego singla z «Between Us». Wspaniale było nagrywać do niego teledysk”.

Jade dodaje: „Niesamowicie będzie mieć wszystkie nasze wielkie hity jako zespół po raz pierwszy na jednym albumie, świętującym 10 lat Little Mix, od «Wings» po «Heartbreak Hymn». MNEK jest dla nas rodziną, dlatego pisanie z nim zawsze sprawia nam radość. Świetnie jest też gościć Lauren i Sakimę!”.

Jak wspomina Perrie, dziewczyny nie mogą uwierzyć, że świętują swoje dziesięciolecie. „Kiedy patrzymy wstecz, zrobiłyśmy wiele rzeczy, z których jesteśmy bardzo dumne. Wspaniale było wrócić w tym roku do studio i pracować nad nowymi piosenkami na nadchodzący album. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy usłyszą, co przygotowałyśmy!”.

Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall i Perrie Edwards są jednym z najpopularniejszych żeńskich zespołów na świecie – sprzedały ponad 50 milionów płyt, zebrały ponad 19 milionów słuchaczy Spotify, ponad 3 miliardy wyświetleń na YouTube i 12 miliardów streamów.

Rok 2021 okazał się jak dotąd rekordowym dla zespołu. Na początku roku Little Mix (jako pierwsza żeńska grupa w historii) wygrały nagrodę „Best British Group” na 2021 BRIT Awards. W zeszłym miesiącu Little Mix świętowały 100 tygodni na oficjalnej liście topowych singli w Wielkiej Brytanii – to jedyny taki rekord pośród żeńskich zespółów. Wszystkie dotychczasowe hity z pierwszej dziesiątki znajdą się na nowym albumie, w tym ich single nr 1 „Wings”, „Black Magic”, „Shout Out to My Ex” i „Sweet Melody”, obok głównych hitów, takich jak „Touch”, „Move”, „Power”, „Salute” i ich najnowszego przeboju „Heartbreak Anthem”.

Na początku tego roku zespół trafił na pierwsze miejsce swoim przebojowym singlem „Sweet Melody”, ich piątym singlem nr 1 w Wielkiej Brytanii. Ich szósty album „Confetti” wyprodukował do tej pory cztery hity, a jego sprzedaż wyniosła ponad 4 miliony. W 2022 roku zespół nareszcie wyruszy w trasę z wyczekiwaną Confetti Tour po arenach w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Polecane

Share This