Posłuchaj nowej płyty Bryana Adamsa


2019.03.01

opublikował:

Posłuchaj nowej płyty Bryana Adamsa

fot. mat. pras.

Wyczekiwana i zaskakująca – taka jest nowa płyta Bryana Adamsa, który po raz kolejny pokazuje, co znaczy miłość do muzyki. Kanadyjski wokalista właśnie wypuścił czternasty album studyjny i rozpoczął promujące go tournée. W czerwcu usłyszymy go na dwóch koncertach w Polsce.

Muzyczna gwiazda Bryana Adamsa świeci nieprzerwanie od ponad 40 lat! Z każdą nową płytą artysta dodaje kolejną cegiełkę do tytułu jednego z najlepszych wokalistów na świecie. „Shine A Light” potwierdza, że niektórzy są jak wino – z wiekiem coraz lepsi.

Na krążku znalazło się 12 utworów, w tym cover i zaskakujące duety. Tytułowy singiel „Shine A Light” powstał we współpracy z Edem Sheeranem, którego zaangażowanie w projekt zachwyciło samego Bryana.

Artysta zaskakuje też duetem z Jennifer Lopez. Nagranie wspólnego utworu było spełnieniem jego marzeń. Kawałek „That’s How Strong Our Love Is” to, jak sam mówi, idealnie zestawieniu dwóch świetnie brzmiących razem głosów. Perełką na płycie jest cover przeboju zespołu Metallica. „Whiskey In The Jar” w wykonaniu Kanadyjczyka to połączenie artyzmu gitary akustycznej z intrygującymi partiami… harmonijki.

Dla polskich fanów nowy album to tylko przedsmak czerwcowych koncertów. Bryan Adams dwukrotnie porwie polską publiczność: 21 czerwca w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot i 22 czerwca na Pergoli obok wrocławskiej Hali Stulecia. Organizatorami koncertów Bryana Adamsa są DM Agency i Barracuda Music. Bilety można kupić za pośrednictwem serwisu eventim.pl.

Polecane

Share This