Posłuchaj przed premierą: Tatiana Okupnik – „Blizna”


2014.03.13

opublikował:

Posłuchaj przed premierą: Tatiana Okupnik – „Blizna”

Trzecia solowa płyta Tatiany Okupnik nosi tytuł „Blizna”. Tatiana pracowała nad nią z Michałem Przytułą (komponował m.in. dla Kayah, Reni Jusis). Jak zapewnia wokalistka, album w części muzycznej ma dużo pozytywnej energii ale teksty niosą przekaz, który nie zawsze jest wesoły.

O czym będzie śpiewać Tatiana? O tym, że musi skończyć się pewien etap, by mógł zacząć się następny. O dużych zmianach, które zachodzą w naszym życiu i które mogą być mniej lub bardziej bolesne. O tym, że nawet, jeśli zaczyna się coś lepszego, tamto, co się skończyło, zostawia w naszym sercu i głowie konkretny ślad – wyjaśnia.

„Blizna” to mapa tego, co robiliśmy i czego powinniśmy w przyszłości unikać. Czasem warto spojrzeć na taką bliznę, na ten trwały ślad, żeby po raz drugi nie popełnić tego samego błędu – tłumaczy artystka. Płyta jest bardzo osobista. Tatiana śpiewa o samej sobie. Gwiazda przyznaje, że duża otwartość wynika ze zmian, jakie zaszły w jej życiu. Konkretnie? Zakochałam się – mówi.

Dla Tatiany Okupnik płyta „Blizna” to nowy, ważny muzyczny etap. Właśnie ze względu na emocje towarzyszących jej powstawaniu. Jak mówi: Mam poczucie, że właśnie przebiłam głową mur swoich własnych emocji.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This