Posłuchaj singla Stashki – audio


2012.09.14

opublikował:

Posłuchaj singla Stashki – audio

Stashka, za tym pseudonimem kryje się młoda wokalistka Kasia Stasiak. Ta urodzona i wychowana pośród mazurskich jezior dziewczyna ma na koncie współpracę m.in. z Anią Wyszkoni, Mariką, Zakopower, Kasią Cerekwicką.

Teraz przyszedł czas na solową karierę Stashki. Płytę promuje singiel „Zegar”. Utwór powstał właśnie podczas pobytu Stashki na mazurskiej wsi. Jak czytamy w informacji prasowej: „Naturalne brzmienie wzmocnione sekcją smyczkową, czysty głos Stashki i prosty, ale mocny tekst. Taką inspirację można zyskać tylko w miejscu pełnym powietrza i magii, a niewątpliwie takie są Mazury”.

„Stashka zaraża entuzjazmem. Zawsze jest uśmiechnięta, ale też konkretna w tym, co chce osiągnąć. Wytrwale dążyła do wydania swojej autorskiej piosenki I sądzę, że nie zmarnuje swojej szansy.”

 

Ania Wyszkoni

„Stashka to żywe srebro, radość w muzyce. Kiedy śpiewa, cała jest tą radością i to się udziela ludziom wokół. Szczere emocje w piosenkach a na scenie – pełen profesjonalizm i światowe umiejętności wokalne. Oto Stashka, z jaką miałam okazję grać koncerty. Niech o niej świat usłyszy!”

 

Marika

Polecane

Share This