Pośmiertny album Juice’a WRLD za najlepszym tegorocznym debiutem na liście Billboardu


2020.07.20

opublikował:

Pośmiertny album Juice’a WRLD za najlepszym tegorocznym debiutem na liście Billboardu

fot. mat. pras.

Choć oficjalnie nowe zestawienie sprzedaży płyt w Stanach zostanie opublikowane dopiero w środę, dziennikarze i wytwórnie płytowe mają do niego dostęp już teraz, dzięki czemu możemy zdradzić, że pośmiertny album Juice’a WRLD zadebiutuje w tym tygodniu na szczycie listy Billboard TOP200. Mimo braku fizycznego wydania krążek „Legends Never Die” osiągnął rekordowy wynik w tym roku, uzyskując po przeliczeniu streamów na sprzedaż nakład równy 497 tysiącom płyt.

„Legends Never Die” to także czwarty najwyższy wynik streamingowy wynik w historii. Lepsze mieli wcześniej jedynie Drake ze „Scorpionem”, Lil Wayne z wyczekiwanym przez kilka lat „Tha Carter V” i Post Malone z „Beerbongs & Bentleys”.

Sprawdź też: Animowany Juice WRLD w roli swojego własnego terapeuty

Ogromna miłość, jaką miliony fanów darzą muzykę jego muzykę, przypominam nam, jak bardzo poetyckie słowa, kreatywność i jasne światło wciąż świecą na świecie – skomentowała mama Juice’a Carmela Wallace, dodając, że muzyka była pasją jej syna, a możliwość jej nagrywania pozwalała mu dzielić się ze światem wszystkim, przez co przechodził.

Juice WRLD zmarł w grudniu 2019. Raper miał zaledwie 21 lat.

Polecane


Share This