Post Malone, MGK, Slash i inni walczą o przetrwanie legendarnego sklepu

Norman's Rare Guitars, to mekka najsłynniejszych muzyków USA


2020.08.17

opublikował:

Post Malone, MGK, Slash i inni walczą o przetrwanie legendarnego sklepu

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Norman’s Rare Guitars został otwarty w 1975 roku. Niestety COVID-19 może spowodować, że legendarny sklep z gitarami zostanie zamknięty. No chyba, że słynni klienci przekonają ludzi do zakupów. A są wśród nich m.in. Slash, Machine Gun Kelly, Post Malone, Jeff Daniels, Melissa Etheridge czy Kiefer Sutherland.

Słynny sklep z gitarami Normana Harrisa w San Fernando Valley w Los Angeles jest poważnie zagrożony zamknięciem na zawsze, z powodu pandemii. Gwiazdy próbują zwiększyć świadomość o tym jak ważny dla muzyki i muzyków jest Norman’s Rare Guitars. W nowym filmie dokumentalnym usłyszymy osobiste opowieści o tym, jak Norman i jego sklep wpłynęli na kariery największych gwiazd rocka. Fragment filmu możesz zobaczyć TUTAJ.

Córka Normana, Sarah Edwards, mówi, że sklep jej taty nie jest w poważnych tarapatach finansowych, ale Norman może być zmuszony do zamknięcia sklepu, ponieważ jest 71-letnim cukrzykiem typu I, który w sytuacji pandemicznej nie może już wchodzić w interakcje z klientami.

Norman’s Rare Guitars zamknęło swoje podwoje w marcu, a Sarah mówi, że jej tata może wychodzić do sklepu tylko we wtorki i piątki na kilka godzin, aby pakować i wysyłać zamówienia internetowe oraz tworzyć treści filmowe do mediów społecznościowych sklepu.

Niestety, dawno minęły czasy, kiedy Norman ściskał ręce i robił zdjęcia z klientami, a także pożyczał swoje gitary rockmanom na epickie jam session.

Za reżyserię filmu o Norman’s Rare Guitars odpowiada Devin J. Dilmore, a producentką obrazu jest Sarah Edwards, córka Normana.

Polecamy Wam sprawdzenie kanału Norman’s Rare Guitars na YouTube.

Źródło: TMZ / YouTube

Polecane