Post Malone pobił rekord Michaela Jacksona


2018.08.14

opublikował:

Post Malone pobił rekord Michaela Jacksona

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Debiutancki album Post Malone’a, wydany w 2016 roku „Stoney”, utrzymuje się 77 tydzień z rzędu w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych albumów R&B / Hip-Hop na liście Billboardu.

Dzięki temu raper pobił rekord Michaela Jacksona, którego „Thriller” znajdował się na liście przez 76 tygodni. W pierwszej piątce albumów, które na długo zdominowały listę Billboardu są „Whitney Houston” Whitney Houston (64 tygodnie), „The E.N.D.” The Black Eyed Peas (63 tygodnie) i „The Heist” Macklemore’a i Ryana Lewisa (59 tygodni).

Travis Scott i Post Malone będą gwiazdami MTV VMA

Stacja MTV zdradziła, że kolejnymi wykonawcami, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji MTV VMA, będą Travis Scott i Post Malone.

Będzie to pierwszy występ na gali w dotychczasowej karierze Scotta. Artysta wykona utwory ze swojego najnowszego, długo wyczekiwanego albumu “Astroworld”. Na scenie wystąpi także Post Malone ze swoim hitem “Beerbongs & Bentleys”, który znalazł się na pierwszym miejscu listy 200 najlepiej sprzedających się wydawnictw w Stanach Zjednoczonych. Artyści dołączą do pozostałych gwiazd, które uświetnią tegoroczną gale MTV VMA, w tym Jennifer Lopez, która otrzyma także nagrodę “Michael Jackson Video Vanguard Award”. Na scenie zobaczymy również Arianę Grande, Shawna Mendesa, Logica oraz Ryana Teddera.

Czy Mac Miller i Post Malone nagrywają album?

Mac Miller udzielił nowego wywiadu. W magazynie “Rolling Stone” opowiedział m.in. o związku z Arianą Grande, nowej płycie “Swimming”, a także… współpracy z Post Malonem.

Razem z Postem mówiliśmy o robieniu albumu, więc spotkaliśmy się. Potem Frank Dukes pracował nad kilkoma moimi solowymi płytami, ale nigdy się nie spotkaliśmy, więc też przeszedł. Pojawił się Thundercat i wszyscy zaczęliśmy jammować. To było piękne. Świetnie się bawiliśmy – powiedział Mac Miller.

W tym roku Post Malone wypuścił swój album “beerbongs & bentleys”, który stał się hitem na całym świecie i przyniósł kilka wielkich singli, m.in. “Psycho” i “Rockstar”. Mac Miller w piątek 3 sierpnia wydał swój najnowszą płytę “Swimming”.

Polecane

Share This